Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes CyanogenMod-ot feltennem?

Érdemes CyanogenMod-ot feltennem?

Figyelt kérdés
Üdv, Samsung Galaxy S2-m van (I9100 Int), és csak Android 4.1.2 van benne. Érdemes betenni a CM-et(Android 4.4.4) vagy nem érdemes "lekopaszítani" mert csak teljesen letisztult 4.4.4? (Se időjárás Widget, stb)
2014. okt. 22. 00:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne csináld nekem is volt és rüheltem

Mert csunya és ugy lassitja a telefont ahogy csak tudja hid el jobb a 4.1

Nekem az s3-amom van4.3 és én sem frissitem 4.4-re

2014. okt. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Wadmalac ***** válasza:

Nagyon jó lenne az, ha nem zabálná fel a RAM-ot. De fel fogja. 4.4 bizony még jól megírt főzött rom esetén is sok helyet foglal.

Azt ajánlom, ha akarsz kísérletezni, állj neki, csak mielőtt felteszed a főzött romot, a rom előtt úgyis felrakandó recoveryvel csinálj egy mentést a mostani rendszerről.

Akkor ha nem tetszik a rom, szenved, akad, belépsz recoverybe és két kattintással visszaállítod az eredetit.

Attól nem fog lassulni a telód, hogy a root meg a recovery ott lesz.

2014. okt. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
80%
Pont a gyári szoftver van tele bloatware-al ami sok ramot eszik.CM pedig teljesen sallangmentes.Nemtudom s2-re milyen állapotban van jelenleg a 4.4 de ha nem is az egy régebbi Cm verzió mindenképpen sokat dobna a telefonon.Haveromnak anno megcsináltam és csak pozitív véleménye volt róla.
2014. okt. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Wadmalac ***** válasza:

Eddig CM romokkal nekem is csak jó tapasztalatom van, nem tudom, tény, hogy a firmware-eknél kisebb helyet foglalnak, de az S2 igen karcsú tárhelyével még a slankított 4.4 is csúnya véget érhet.

Szerintem azért egy próbát megér, ezért írtam a recovery-s történetet.

2014. okt. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tehát 2-ten ellene, 2-ten hogy megcsináljam :D

Én azt hallottam hogy az FM rádió nem fog menni mint a legtöbb esetben és pár funkció mint a lehúzható menüben található gombok(wifi bekapcs, GPS, bluetooth.. stb).


De viszont az 1GB ramból nem 350MB maradna hanem 600-750MB.

A panel hiányozna a legjobban, de ha azt mondjátok hogy nem érdemes 4.4.4-re váltani akkor hagyom, elég az a 350MB ram is ami maradt a legújabb játékokra(Real Racing 3, GTA SA vagy Modern Combat 5).


Köszi mindenkinek!

2014. okt. 23. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!