Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet kikapcsolni...

Hogyan lehet kikapcsolni Nokia lumia telefonon a visszalépés rezgés jelzését?

Figyelt kérdés

Elég idegesítő amikor kilépek a böngészőből s vissza zizeg

Nemára allitottam s ott is.nokia 635ös készülék.full némán nem tudom csinalja-e de az tul kevés.egy minimális értesítő (rezgés) sms vagy hívás esetén nekem elegendő.(szerintem elég gáz ugyanis amikor a járművön megszólal full hangerővel a csengőhang.)


2014. okt. 22. 13:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Őszintén nem nagyon értek a nokiahoz de a telokhoz igen.de ilyen problémával még nem találkoztam
2014. okt. 22. 13:39
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden beállítás -> érintés -> rezgés navigációs gombok használatakor gomb kikapcs.
2014. okt. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hu de jo 😊 működik.újra indult s néma csendben kilép.😊 meg nem talaltam volna....rezgés menüben kerestem.
2014. okt. 22. 14:41
 4/4 anonim válasza:
Nekem ez a menü eltűnt. Korábban megvolt, csak ráküldtem egy gyári beállítások visszaállítását. Milyen frissítést kell rátennem, hogy működjön? Nagyon szeretném kikapcsolni, engem is nagyon idegesít.
2016. máj. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!