Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek ami...

Milyen telefont vegyek ami nem drága és bírja is? Fontos: előlapi kamera,4,3 inch körül legyen, gyors legyen (ne fagyjon le 10 percenként), és persze amire egy 19 éves lánynak szüksége lehet.

Figyelt kérdés

2014. okt. 22. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
mivan fizetős lett a google?
2014. okt. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
xperia m2
2014. okt. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kedves elso kommentezo.. ugy tunik neked is mivel nem segitettel.. es azert itt kerdeztem itt meg mert itt olyanok irnak akik mar valamt tapasztaltak es ogy konnyebb tájékozódni..
2014. okt. 22. 19:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Nokia Lumia 730-735 , vagy Lumia 925, huawei ascend p6 vagy p7.

Attol fugg mennyit szannal ra.?

2014. okt. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Igor Igorovics ***** válasza:
Szerintem is az előttem ajánlott lumiák, android platformon alcatel one touch idol 2s, vagy motorola moto g, bár a legutolsót nem lehet csak angol nyelvvel és webáruházon keresztül távol keletről.
2014. okt. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lumiát vegyél.
2014. okt. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!