Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG telefonokról, G2-ről...

LG telefonokról, G2-ről vélemény? Rossz tapasztalataim vannak eddig.

Figyelt kérdés
Nekem négy éve van egy LGp970 black telefonon, és annyi probléma van vele, hogy nem lenne elég időm, hogy leírhassam. A telefon úgy ahogy van selejt, ahol csak lehet, ott van hiba. Milyenek az új telefonjaik? A G2 érdekelne leginkább. Vélemények? Előre is köszönöm.

2014. okt. 23. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:

4 év a mobilipar területén rengeteg idő, kb mintha a Windows 95-öt hasonlítanánk össze a Windows 7-et, rengeteg változás történt.


LG G2 elég jó telefon, hardveresen mindenképp, szoftveresen hulladéknak tartom, nem omlik össze meg nem lassú, csak épp a kinézete egy vicc (de ez relatív, valakinek lehet ez tetszik), illetve a gyári programok kicsit furcsán viselkednek, de Play-ről mindegyikre van alternatíva (ami még jobb is).


Helyette egyébként inkább a Nexus 5-öt ajánlanám, az aksit leszámítva minden téren jobb telefon.

2014. okt. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A hibák nagy része már az első hetekben jelentkeztek, azt elfelejtettem írni. Én a sony Z1-re gondoltam eddig, sony dolgokban nem csalódtam eddig.
2014. okt. 23. 16:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Sony-t egyébként jobbnak tartom, de LG G2-vel sem lenne baj.
2014. okt. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!