Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elromlott, hibás a Samsung...

Elromlott, hibás a Samsung Galaxy Mini2 telefonom, (részletek lent). (? )

Figyelt kérdés
A hibái a következőek: bekapcsolom bejön a samsung felirat, majd a Mini2 felirat (aztán kéne egy logót mutatnia majd bekapcsolni), rezzen egyet majd újra kezdi. Addig csinálja míg ki nem veszem az aksit. Próbáltam töltőn is, de nem működött úgy se, megnéztem a sim kártyát és a memoriát is kivettem beraktam (mármint a kártyákat :3) és úgy se volt jó. Az aksival sem lehet baj mivel egy másik ugyen ilyen telefon perfektűl működik ezzel az aksival. Ha valakinek volt már ilyen problémája vagy tudja mi lehet a baj azt nagyon megköszönném, ha leírná ide gyorsan nekem :)

2014. okt. 23. 13:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Factory reset.A billenlyűkombinációt nem tudom.(3gombos indítás).Ezt keresd meg a google-n.Ujratelepül,viszont minden adat le fog törlődni.
2014. okt. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!