Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyet ajánlanátok, ami jó is?

Milyet ajánlanátok, ami jó is?

Figyelt kérdés
Agybadugós fülhallgató kellene, elfogadható áron, tehát minél jobb minőség, minél olcsóbban. Egyszóval 5-6 ezer forintig keresnék fülhallgatót. Sony, vagy Skullcandy, Marley esetleg??

2014. okt. 23. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Skullcandy és Marley abszolút szóba sem jöhet, ezek a Beats kategóriába tartoznak, azaz a divat fontosabb, mint a hangzás.


5-6 ezerért van már pár jó füles, pl. JVC HA-FX101 (főleg EDM-hez, mert kicsit erős benne a basszus), de az FX40 is szóba jöhet, Philips SHE3590, Xiaomi Piston 2.0, Brainwavz Delta, Soundmagic PL30 vagy E10, Sony-k közül MDR-EX37 vagy MDR-EX110LP nem rossz választás ennyiért, és szóba jöhetne még millió darab, de itthon azokat elég nehéz beszerezni.

Tippre Brainwavz és Soundmagicet sem árulják itthon, szóval JVC vagy Sony vagy Philips közül választanék a helyedben, ha sok elektronikus zenét hallgatsz vagy legalábbis szereted a basszust, akkor a JVC HA-FX101 mellett döntenék.

2014. okt. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát, szerintem a Skullcandy, meg a Marley nem egy kategória a Beats-el... Barátomnak, Marley fejhallgatója van, brutális hangzással. Hát, én főleg a technot, elektrot szeretem :) Az a JVC pedig amit ajánlottál, még kinézetbe is nagyon tetszik :)
2014. okt. 23. 15:53
 3/5 anonim ***** válasza:

#2


Marley-ból még van egy-két jobb fajta, de az is túlárazott, tegyük fel mondjuk volt 20 ezer forint, lehet nem szól szarul, de nem úgy szól, mint egy 20 ezer forintos fül/fejhallgató, mert a legtöbb pénzt a dizájnra meg a marketingre költötték, nem magára a hangzás tökéletesítésére.


Ha tetszik a JVC kinézete, ráadásul techno-t/elektrot hallgatsz, akkor FX101-nél nem tudok ebben az árkategóriában jobbat ajánlani.

2014. okt. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát, nemtudom. Ugyanolyan fejhallgatót, mint ami barátomnak van, 14-15 ezerért már találtam interneten, de nekem sajnos fülhallgató kell, nem fejhallgató, ami nekem nem annyira kompackt, mint a fülhallgató. De szerintem megszületett a választásom. :) Köszönöm a válaszod, ment a zöld pacsi :)
2014. okt. 23. 17:06
 5/5 A kérdező kommentje:
Még egy olyan kérdésem lenne, hogy az mit takar, hogy "iPhone kompatibilis"?? Magyarul jack dugós?? Vagy csak iPhone-al tudom használni, más telefonnal nem??
2014. okt. 23. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!