Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet KitKat-re frissíteni?

Lehet KitKat-re frissíteni?

Figyelt kérdés
Van, egy lassan 2 éves Samsung Galaxy S Advance telefonom, jelenleg JellyBean android fut rajta, de már eléggé lassú, lefagy, stb stb. Hét elején szeretném frissíttetni, KitKat-re, de annak is melyik változatára, azt nem tudom még. Mennyivel tud többet a KitKat, mint a JellyBean, vagy csak dizájnba másabb a kettő??

2014. okt. 23. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Sok lenne felsorolni az újításokat, ennyi újítás van 4.3-hoz képest:

[link]


Ha nem megy az angol, akkor röviden megfogalmazva túl sok változás nem észrevehető az átlag felhasználó számára, de a motorháztató alatt rengeteg változás történt.

2014. okt. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :) Még olyan kérdésem lenne, hogy ugye a kamerán, a zoom funkció megmaradt-e, mert a leírtakba nem találtam, de viszont az nekem elég fontos lenne :)
2014. okt. 23. 17:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem létezik olyan kamera, amin ne lehetne zoomolni, szóval biztos megmaradt, nem tapaszatlatból írom, mert nem próbáltam még meg nincs is Galaxy S Advancem, de ez 100% megmaradt.
2014. okt. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak alapból, a gyári androiddal nem volt, ezért kérdezem... :)
2014. okt. 23. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!