Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó telefon az Lg G3? Megéri?

Jó telefon az Lg G3? Megéri?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy 2 éve vettem egy samsung galaxy s3-at. Már vagy 5-ször volt szervizbe az aksival vagy a sim kártyával. Ezért a szüleim azt mondták hogy májusba (akkor jár le a 2 éves havidíj fizetés) kaphatok egy telefont. A note 3 vagy 4 között vaciláltam eddig, de most teljesen az Lg G3 "rabságába" estem. Eddig mindig samsungos voltam, egyszer volt nokiám. Így szerintem egy változás nem árt. Olvasgattam róla sok mindent, de akinek már van tapasztalata felőle leírhatná. :) A t-mobile-nál 159.000 az ár.

2014. okt. 23. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Jo , de nem eri meg az aratbszerintem
2014. okt. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd? Igaz azért drága, de szerintem simán lekörözi a mostani csúcs telefonokat.
2014. okt. 24. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!