Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 930 vagy iPhone 5s...

Lumia 930 vagy iPhone 5s lenne jobb hosszutávra?

Figyelt kérdés
Min. 3 évre szeretnék telefont vásárolni.
2014. okt. 24. 01:12
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Játékokat töltenék le rá, neteznék rajta és persze telefonálék vele.
2014. okt. 24. 01:22
 2/13 anonim válasza:
50%
IPhone 5s-t javaslom
2014. okt. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Meg tudnád ingokolni a választásodat?
2014. okt. 24. 09:14
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Mindketto hibatlan a maga nemeben . En is ugyan szemelyes tapasztalataim alapjan az iphonet javasolnam,de hasznaltam wp8 lumiat is ,nagyon kellemesen csalodtam benne . Szerintem probalgasd ki mindket plattformot es amellett donts,amelyik jobban kezre esik. Mindketto meg legalabb 3 evig tamogatva lesz .
2014. okt. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én ugyanazon a véleményen vagyok, mint az előző hozzászóló, csak én inkább a Lumia felé húzok, de az biztos, hogy akármelyiket választod, nem nyúlsz mellé.
2014. okt. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%

én is úgy vagyok vele, hogy hosszútávra iPhone. egyrészt a wp alkalmazásokban még nem olyan kiforrott(sőt, a microsoft photosynth nevezetű 360 panorámás app szégyen, de iOS-en jobban működik, mint wp-n...)


azután a pénz sem mind1, a 930 3 év múlva már 30-40ezret jó, ha fog érni...az iPhone-t meg még akkor is el tudod adni legalább 60ért, szóval az sem mind1 szerintem.

jó telefon a 930, de én most egy 1020-at használok, és a lényeg, hogy visszasírom a régi iPhone 4S-emet...kamerában még elveri, de a többi részt majdnem siralmasnak tartom...ha az elkövetkezendő 3 évben esetleg tényleg bekövetkezne a várt fejlődés, és megrohamoznák a platformot a fejlesztők, más lenne a véleményem...de már ez év eleje óta mondják, hogy na majd ha kijön a wp8.1, akkor akkora robbanás lesz...aztán ugyanott vagyunk még mindig...

2014. okt. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

Az iphone se fog tobbet erni 3ev mulva , mint a nokia.

Csak nezuk hogy a az iphone 4 et nalunk szerbiaban 100-130euroert ert lehet venni ami kb. 30-40e ft. az 5s sem fog tbbet erni

2014. okt. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a Lumiával jobban jársz. Kétségtelen, hogy az iPhone kijelzője nagyon szép képet ad, azonban a telefon minden egyes tulajdonságát figyelembe véve azt mondom, hogy létezik ettől olcsóbb alternatíva megalkuvás nélkül is. Leegyszerűsítve: annyit nem érnek az iPhone-ok, amennyit kérnek értük.
2014. okt. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Nekem van Lumia 800 és iphone 4/s

Eleinte sajnáltam a lumiat otthagyni iszonyat erős telefon éles kőre esett a képernyőjével egy ártatlan karcolás lett de még azt is le lehetett törölni lenyűgöző a touch-a . Nagyon erős kívű belül . Egy sima betonon tört be a képernyője de rengeteget zuhant az a telefon ... Elképesztő mennyit bírta ... Vagy 2 hónapig nem volt olyan nap hogy ne essen ki 3 x a kezemből ... A telefon védő hibája volt mivel olyan szörnyű fogása volt hogy szó szerint bújt ki a tleefon a kezemből ..

Most átköltöztem iphone-ra mivel miután megcsináltattam a képernyőt a gyenge minőség egy darab esést bírt ki :) pedig kivételesen vigyáztam rá ... 1-2 hónapig egyszer se esett le .

Iphone-ról viszont nem beszélnék ugyan így .. Kb. 5 hónapja van meg 2x ejtettem le mivel kicsúszott a kezemből de viszont sokkal könnyebb a fogása ... Könnyebben lehet rajta böngészni több a jàték lehetőség és egyébb app .

2014. okt. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nyilván több a 4S-en a lehetőség a Lumia 800-nál, mivel a rajta futó WP7-es rendszert 2 éve magára hagyták, szóval tapasztalatod nem túl releváns ennél a kérdésnél.
2014. okt. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!