Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPad mini, vagy iPod touch 5?

IPad mini, vagy iPod touch 5?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik éri meg jobban? Ha az iPodból nagyobb tárhellyel vennék úgy jobban megérné?

2014. okt. 24. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Már egyiket sem éri meg venni :/

Egy iPod touch 5 gen. felhasználó..

Már nem nagyon bírja a hardvere. Én várnék még egy kis ideig, felételezem hamarosan lesz iPad Mini 2 akció a MediaMarkt-ban, tekintve hogy közeleg a Karácsony. Az sokkal jobban megérné, el lennél vele pár évig :D

2014. okt. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
de a kérdésre válaszolva, hogyha mindenképpen ilyet szeretnél, akkor az iPod touch 5, leszámítva azt az esetet, hogy Jailbreak elni hajlandó vagy az iPad Mini-t. Akkor azzal lényegesen jobban járnál :D
2014. okt. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is méret miatt iPad-et venném, de a retinás minit, ugyanis ez az első generációs az iPad 2 hardverével már egy kicsit lomha. persze megszokás kérdése, nekem most az a legnagyobb gondom, hogy eladtam az iPad-emet, amin tök kényelmesen elchat-eltem, ugyanezt a telefonommal nem tudom megtenni(bár azért az tény, hogy az iOS-nek jóval normálisabb a billentyűzete, mint egy wp-s telónak, de azért egy iPad méret mégkényelmesebb).
2014. okt. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!