Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb? samsung galaxy...

Melyik a jobb? samsung galaxy s 5 mini vagy sony x peria z 1?

Figyelt kérdés

2014. okt. 24. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
S5 mini
2014. okt. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

9mm, most már komolyan érdekel, hogy mennyit fizet neked a Samsung a reklámért :) Ha jó biznisz, beszállnék én is.


A Z1 a jobb telefon (de ha megkapom a kenőpénzt, akkor én is inkább az S5 minire voksolok).

2014. okt. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Sony sose lesz jobb.
2014. okt. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

:D

Itt valami nagyon súlyos lelki seb húzódhat meg a háttérben.


Pedig ha nem Samsung vs Sony a kérdés, akkor teljesen értelmes dolgokat szoktál válaszolni.

2014. okt. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Z1
2014. okt. 25. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézd át a specifikációkat és döntsd el, a te igényeidnek melyik felel meg jobban! Egy ponton túl már inkább az érzelmi kérdések motiválnak, mint azt láthatod. Én személy szerint a Samsungokat egyre megbízhatatlanabbnak tartom, ennek egyik oka lehet, hogy számolatlanul ontják magukból a különböző modelleket. Az ismerőseim közt is komoly népszerűségvesztést szenvedett el a Samsung.
2014. okt. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!