Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudok hívni és engem sem...

Nem tudok hívni és engem sem tudnak hívni?! S5 mini

Figyelt kérdés
1 hete vásároltam zsír új samsung s5 mini készüléket és konkrétan szar, ugyanis nem tudok vele telefonálni, értelem szerűen az internet sem megy pedig elő van fizetve. Nos kérdem én mi okból kifolyólag lehet ez a hibajelenség? Gyanítom, hogy eleve szar valami a telefonba mert már mikor megvettem akkor is csak ritkán volt hálózat (illetve azt mutatja van hálózat, de nem lehet telefonálni, általában azt írja, hogy nincs regisztrálva a hálózaton, vagy elindítja a hívást, de nem cseng ki, illetve ha engem hívnak egyből sípol). Elbasztam mert nem vittem vissza 72 órán belül, illetve visszavittem, de úgy próbáltuk megoldani a problémát, hogy kaptam egy másik kártyát, de azzal sem működött. Így vissza vittem a készület 72 óra elteltével majd közölték, hogy nem tudják kicserélni, de mondom 72 órán belül is fenn állt a probléma csak kártyacsere megoldást próbáltunk, erre mondja, hogy jegyzőkönyvet kellett volna erről felvenni...tehát nem tudott vele mit kezdeni. Azóta meg rendeltem a prémium assistance szolgáltatás KEDDEN ma meg péntek van és még nem jöttek érte, úgyhogy a tököm kivan :DDDD visszatérve a kérdésem az lenne mitől csinálhatja ezt a telefon?! NAGYON ritkán lehet vele telefonálni 24 órából kb 10 percet üzemképes.

#hálózat #S5 mini #nem lehet telefonálni
2014. okt. 24. 22:43
 1/4 anonim válasza:
0%
azért csinálja, mert szar az összes samsung.. ;d
2014. okt. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

szia.


én is így jártam, megoldódott a probléma? ha igen, hogyan?


nekem nem simet cseréltek, hanem szoftvert frissítettek. plusz nekem annyi baja volt még, hogy a hívásbeállításoknál nem engedte 2 esetben kikapcsolni az átirányítást hangpostára, azt írta a szolgáltató nem engedi deaktiválni, vagy vmi ilyesmi. pedig központilag ki van kapcsolva a hangposta, de ha foglalt vagy nem elérhető vagyok, elvileg oda akarja irányítani.


az enyém témobilos... azt mondták ügyintézővel nézessem meg a szolgáltatói beállításokat, az megvolt, rendben, a műszakis telefonos emberke azt mondta vigyem vissza szervizbe vagy a simet próbáljam ki másik telóban, de szerinte nem az a baj.

2015. jan. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bpanther válasza:

Szia! Páromnak is S 5 mini készüléke van és sajnos nála is ezt a problémát tapasztaltuk.

Sok fórumot végigolvastam mire találtam egy épkézláb lehetőséget ami egyenlőre bejött..

mivel sim kártya vagy hálozat hibára hivatkozik így a

szolgáltatónál érdeklődtünk utána de semmi értelmeset nem tudtak mondani sim kártya cserét is próbáltuk de nem jött be..

ami az érdekes az s5 nél és a mini-nél egy idő után egyre több időt kell várni még a készülék tárcsázni kezd..

majd az s5 mini teljesen elérhetetlen lesz..

A beállitásokban a további hálózatok menü pontot majd mobilhálózatok és a hálozati mód menüben a készüléket állítsuk át csak gsm-re majd pár hívás után állítsuk vissza LTE/WCDMA/GSM (automatikus kapcsolódásra)

amióta ezt párom mobiljával megcsináltuk működik.

2015. márc. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sziasztok!

Samsung Galaxy s5 minim van. Volt időszak, amikor azt vettem észre, hogy kapom egymás után az üzeneteket, hogy kerestek,de nem voltam elérhető. Pedig a telefon be volt kapcsolva, előttem volt. Szerintem ez akkor épp a szolgáltató sara volt, mert hála istennek megszűnt ez a gond.

Újabban azt vettem észre, hogy a telefon térereje 1-2 csík és nem több. Akár szabadban vagyok, akár épületben. Ha elindítottam egy programot, akkor volt hogy elment a térerő...a szolgáltató (V....) azt mondta vagy sim hiba, vagy készülék hiba... A szoftverfrissítést azért nem akartam engedni,mert olyan sms-ek/viber üzik vannak a telcsin, amit nem szeretnék elveszíteni...

A lényeg:

Itt olvastam ezt a mobilhálózatos átállítgatást.. Tényleg bejött! Az LTE vagyis nekem egyszerűre lefordítva a 4G okozta a térerőm elszállását (amit az ügyfélszolgálaton megerősítettek)

Az s5 mini, nem 4G-re termett telefon!!!!

Azzal, hogy kikapcsoltam,hogy 4G-re mászkáljon, a térerő újra normális!

Nem állítom, hogy lehet ráférne a telcsire egy szoftveres frissítés, de tartsatok hülyének, amíg az üziket nem tudom leszedni,majd vissza a telcsire....húzom amíg lehet.

2015. aug. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!