Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olyan kérdésem lenne hogy a...

Prototype18 kérdése:

Olyan kérdésem lenne hogy a MIUI rendszer androidosnak felelmeg? És hogyan tudom ezt a telefonomra jutattni vagy csak külön ilyen telefonok van mint pl az Ios?

Figyelt kérdés
2014. okt. 25. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel ennyire nem értesz hozzá, arra ne vállalkozz hogy te felrakod. Ez egy módosított android felület épp úgy mint a többi gyártó UI-ja, csak a Xiaomi elkészíti más telefonokra is.
2014. okt. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ennek a szakembere de ettől függetlenül nem hinném hogy annyira nehéz, és csak ennyire voltam kíváncsi, utána olvastam és láttam hogy módosított android csak nem voltam benne biztos hogy egy eredeti androidos telefonra fel lehet pakolni. Az eredeti 2.3-at is frissítettem 4.0.4-re. Az sem volt annyira nehéz.
2014. okt. 25. 12:09
 3/6 anonim ***** válasza:

MIUI elérhető már android 4.4-re is Xiaomi telefonokon.

XDA-n szoktál portolni más telóra is.

De te inkább ne is foglalkozz vele.

2014. okt. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért utána nézek :)
2014. okt. 25. 12:29
 5/6 anonim ***** válasza:

#3


Ha 2.3-at tudta 4.0-ra frissíteni (bár kérdéses, hogy custom rom-mal, vagy csak szimplán OTA frissítés és megnyomott egy gombot) akkor ez sem sokkal nehezebb.

2014. okt. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem sima OTA frissítés, most nézegetem a rootolást, ezt a rendszergazdai jogot super one click nevezetű programmal.
2014. okt. 25. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!