Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudnám a fekete részt...

XenoMorph kérdése:

Hogy tudnám a fekete részt megváltoztatni? (lent)

Figyelt kérdés

[link]


Ez egy Google Nexus 5, az alap gombok ugye a képernyőn jelennek meg és én azt szeretném, hogy a gombok fekete háttere helyett az én háttérképem látszódjon ott. Van ötletetek? Rootolt a telefon, hátha ez jelent valamit.



2014. okt. 25. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Először is nagyon gyorsan töröld le a Clean Master-t, ez egy Nexus 5, nem egy Galaxy Pocket Neo (ráadásul még arra sem szedném le).


Kérdésre rátérve:

Custom romot, valamilyen Xposed modult vagy nem gyári launchert használsz-e?


Mert KitKat-en már gyárilag átlátszónak kéne lennie a navigation barnak.

Erről jut eszembe újabb kérdés: ugye KitKat-re már frissítettél?

2014. okt. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

azért ennyire nem vagyok kezdő:D

4.4.4es androidon vagyok, KitKat launchert használok de a sima google asszisztenssel sem átlátszó.

2014. okt. 25. 16:59
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyebkent sikerult megoldanom a hatterkep problemat, de miert mondtad hogy toroljem le a Clean Mastert?
2014. okt. 25. 21:28
 4/9 anonim ***** válasza:

Mert egy rossz program, ami kifejezetten árt a telefonnak.


Egy Galaxy Pocket Neo esetében még talán van értelme, mert a program gyakran törli a cache-t, ami egy Pocket Neo esetén javulást okozhat, illetve felszabadít egy kis helyet, Nexus 5 esetén már nem kell törölni a cache-t, viszont a program egyéb funkciói kifejezetten ártanak a telefonnak (elromlani nem fog, csak épp nem tesz jót neki).


Az alkalmazásokat kilövi a memóriából, ami nem jó, mert akkor legközelebbi elindításból megint a CPU erőforrásait kell igénybevenni hogy betöltse a memóriába, ez pedig jobban meríti az aksit, mintha csak memóriából töltené be az alkalmazást a telefon.


Ezen kívül már egy ideje vírusirtóként is szolgál a Clean Master, aminek semmi értelme, csak az is lefoglalja a telefon erőforrásait, ami a teljesítmény rovására megy (bár Nexus 5 esetén ez észrevehetetlen), és szintén csak az aksit pazarlod vele.


Semmire sem jó program, csak hátránnyal jár.

2014. okt. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, akkor le is törlöm ezt a valamit, vírusírtónak meg ottvan az avast. az jó nem? (ment a zöld pacsi.:D)
2014. okt. 26. 09:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, egyik vírusirtó sem jó, mert felesleges, csak a teljesítményt és az aksit fogyasztják.
2014. okt. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
és akkor mi fogja megvédeni a telefonom?
2014. okt. 26. 13:16
 8/9 anonim ***** válasza:

Semmi, nem lesz vírusos.

Pontosabban ha nem netről lopsz le kétes eredetű helyekről apk-kat, akkor 99,9%-ban biztos, hogy nem leszel vírusos (és igazából 99,9%-nál még magasabb ez az érték, valószínűleg még egy-két kilencest odaírhattam volna).

2014. okt. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves válaszoló, miért is 99.9(9)%? A neten bármilyen apk-ba pakolhatnak vírusokat. Én már jártam gy meg.

De jó, baromi gyorsan találok egy jó premium apk-t leszedem és szétfertőzi a telefonom. Az ESET Mobile Security nem egyszer védett már meg.

2014. okt. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!