Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek érdemes 20 ezer...

Szerintetek érdemes 20 ezer forintért iPhonet 4-et venni, ha újszerű állapota van?

Figyelt kérdés
OLX-en találtam a hirdetést, sajnos nekem messze van (Debrecen), így postával tudnám csak megvenni, személyesen nem. Kártyafüggetlen + minden tartozék megvan hozzá, ahogy az eladó írta.
2014. okt. 25. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
ennyiért nem drága (inkább feltűnően olcsó) de postán ne vegyél ilyet, könnyen átvernek
2014. okt. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én csak a Jófogásról meg az Apródról hallottam, hogy átvernék ott az embereket. Utóbbi meg is szűnt nemrég. Kérjem utánvételben akkor?
2014. okt. 25. 17:02
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg, hogy a feltűnően jó, és olcsó cuccokat mindig Nyíregyházán, Debrecenben vagy hasonló helyeken árusítják.
2014. okt. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És az miért is probléma? Ezek normális nagyvárosok, nem egy Ózd.
2014. okt. 25. 18:25
 5/5 anonim ***** válasza:
73%

az apród nem szűnt meg, az OLX vette át...és nem az oldalnak van rossz híre, hanem a felhasználóiról, egy ingyenes oldalra meg bárki regisztrál, szóval simán átvernek...

az még a rosszabbik eset, ha kifizeted, és nem küld semmit...50ezer Ft alatt csak szabálysértés, és nem bűncselekmény, szóval ez is egy olyan ügy, hogy azt a 20ast nem látnád soha többé...

de egy tök apró félreértés is nagyon rosszul esne...például le van írva, hogy újszerű, semmi baja...ezt én is állíthatom...de mondjuk az akksija keveset bír, nyilván a legtöbben fényezik az eladnivalójukat, nem pedig őszintén leírják minden gondját...szóval simán emiatt is csalódhatnál...

aztán itt az iCloud zár...ami után használni sem fogod tudni...de akár lehet szolgáltató által letiltott(itt is ugye én simán odaírhatom, hogy független, attól lehet telekomos)...lehetne még sorolni az ilyen rizikókat, nem véletlenül van mindenhol kiemelve, hogy NE UTALJ ELŐRE.

2014. okt. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!