Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobiltelefont vegyem...

Melyik mobiltelefont vegyem meg ezek közül? (többi lent)

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Ace 3, de az Ace 4 is szóba jöhet, Samsung Galaxy Trend Plus, Samsung Galaxy Core LTE, Samsung Galaxy Xcover 2, HTC Desire 610, HTC Desire 310, Sony Xperia E3, Samsung Galaxy S3 Mini vagy Sony Xperia M2-t vegyem meg? Nagyon kellene a segítség, már egyáltalán nem tudok dönteni. A rendes válaszokért megy a zöld, a nem normális válaszokért meg a piros kéz. A válaszokat előre is köszönöm!

2014. okt. 26. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem jelenleg Xperia M2-m van, elég gyors, megy rajta a GTA Vice citry. Szerintem jól is néz ki.
2014. okt. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Külsőben és belsőben is nagyon tetszik nekem ez a telefon, dehát annyi választási lehetőségem van, hogy nem tudok dönteni
2014. okt. 26. 19:34
 3/10 A kérdező kommentje:
ja és még kihagytam az LG L70-et, az LG L FINO-t és az LG F70-t is. Várom a válaszokat!
2014. okt. 26. 20:05
 4/10 szelena97 ***** válasza:

a két htc közül én a 610-t ajánlanám. Jobb aksi, nagyobb a belső tárhely, jobb kamera..

A felsorolt samsung készülékek: Én szívem szerint az s3 minit választanám, vagy az ace3-at (de csak az LTE változatot!!), de a core se rossz választás :)

A két sony nem különbözik olyan túl sok mindenben, de inkább az M2-t ajánlom.


Tehát leszűkítettük a kört erre a három telefonra: samsung galaxy s3 mini, htc desire 610 és sony xperia m2.

A samsungot ki is lőném. A másik kettő jobb tőle.

Én a sony mellett döntenék, nekem az jobban bejön. De igazából mindegy melyiket választod ez a kettő közül, mert van amiben egyik, van amiben a másik jobb.:)

2014. okt. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja, és még azt is kihagytam hogy zenehallgatásra, internetezésre, telefonálásra, facebookra, messengerre, játékokra (Temple Run 2, Fruit Ninja, Cut The Rope 2, Pou, Subway Surfers, Speed X 3D, Happy Jump, Hill Climb Racing) kellene. Független szolgáltatónál venném (Orange) 2 éves hűséggel. Tapasztalatokat is írhattok.
2014. okt. 26. 20:12
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerintem is az M2 lesz, de még írjatok válaszokat. Minden válaszadónak ment a zöld kéz!:)
2014. okt. 26. 20:14
 7/10 szelena97 ***** válasza:

#4 vagyok

A sony xperia M2 és a HTC Desire 610 megfelel az elvárásaidnak! :D

Ezek az LG készülékek nem rosszak, de inkább a fenti kettőt ajánlom! (Amúgy ha az LG- nél állapodsz meg akkor sztem F70)

2014. okt. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom!

A Samsung galaxy s3 mini és az ace3 is teljesen megfelel ezeknek az ekvarasoknak :) viszont már nem mai darabok.. Az m2 és az ace4 illetve a HTC 610 közül választanék a helyedben.

2014. okt. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ace style lte (hazai forgalomban ace 4, g357fz), meglehetősen jóra sikeredett.
2014. okt. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is az M2 legyen, nagyon szép és jó telefon is egyben :) A játékokat, amiket felsoroltál simán fogja vinni. A szoftvere is nagyon szép, egyszerű és letisztult, ezt személyes tapasztalatból mondom.
2014. okt. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!