Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Z1 compact szörnyen...

Xperia Z1 compact szörnyen melegszik, gyorsan merül, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Bővebben annyi volna, hogy egyszerűen már mindent csináltam vele, javítottam pc companionnel,és a probléma a fenti volna: a telefon olyan mint egy kályha, 4 percenként 1%ot csökken az akksi tölöttsége, és már végképp kezdem feladni a harcot. Nem tudom, lehet-e valami köze a dologhoz,hogy angliában vagyok, így adapteres megoldással töltöm a telefont. :/
2014. okt. 26. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Csak sony.
2014. okt. 27. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mintha a felségjelzés nem árulná el..esetleg valakitől valami értékes válasz?
2014. okt. 27. 07:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha erős használatnak van kitéve a telefon, mint pl játék, akkor simán merülhet annyit. A melegedés szintén jeletkezhet akármelyik telefonnál. Az xz1c előtt butatelefonod volt? A z1c nagyon jó telefon, magától nem kéne így viselkednie. Tölts le egy battery doctort, clean master-t és zárd be azokat a folyamatokat, amiket nem használsz. Gps, wifi, bluetooth, stb ne maradjon bekapcsolva ha nem használod. Ha éjszakára nem kapcsolod ki a telefont és nem is töltöd, tedd repülőgépes módba.
2014. okt. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sohasem használok gps-t, wifit is kikapcsolom, stamina mód be van állítva, normál internetezéstől olyan a telefon,mint egy kályha, egyáltalán nem játszok rajta. Emiatt vagyok ennyire kétségbeesett. :c nagyon szigorúan ellenőrzöm,hoby minden felesleges dolgot kikapcsoltam-e. Előtte is okostelefonom volt, egy SE Xperia Active, előtte SE Xperia arc. Hát,még egy metódust megpróbálok,aztán ha az se segít szegénykén, hazaérve kénytelen leszek vagy cseréltetni,vagy szervízbe küldeni. :(
2014. okt. 27. 20:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerviz előtt mindenképp állítsd vissza a gyári beállításokat (ezt a beállításokban fogod megtalálni). A telefonról minden ki fog törlődni, úgyhogy a fényképeket, zenéket, stb ami kell másold át számítógépre hogy ne vesszenek el.
2014. okt. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Még elfeljetettem, hogy ha töltés közben használod a telefont, akkor sokkal jobban melegszik. Akkor az én telefonom is legalább 70 fokos szokott lenni.
2014. okt. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor melegszik,ha nem töltöm. :") ezért vagyok kétségbeesve.:")
2014. okt. 29. 00:43
 8/9 anonim válasza:
Szia. Találtál rá megoldás? Mert én is ilyen bajban vagyok épp.
2015. máj. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
szia kedves utolsó válaszadó. az egyetlen megoldás az volt, hogy fél évig veszekedtem a t-mobillal, ill. a sonyval, hogy a 60 fokon izzó telefonom legyenek szívesek kicserélni. végül a t-mobile visszavásárolta a készülékem, és hazatértem egy samsung galaxy alphával.ez volt az egyetlen megoldás, mivel amikor a t-mobile elküldte szervízelni a készülékem, a cordonhoz került, ami már onnantól bűzlött. hiába volt szériahibás készülékem, sz*rtak rá.. én azt mondom, hogy keress szakszervízt, ami nem a cordon :c
2015. máj. 17. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!