Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam?

Amicos kérdése:

Melyik telefont válasszam?

Figyelt kérdés

Az alábbi telefonok közül kell választanom:

LG G3s

LG G2s

Sony Experia T3

Huawei Ascend P7

Iphone 4s

Sokat segítenétek ha elmondanátok melyik éri meg jobban! Teljesen tanácstalan vagyok, ja és csak ezek közül a telefonok közül választhatok! Válaszokat előre is köszönöm, ha lehet indokoljátok is miért! :D



2014. okt. 27. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Huawei Ascend P7
2014. okt. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nem tudom, hogy neked melyik tetszik jobban, de én az iPhone-t annyira nem szeretem, de neki is megvannak az előnyei.

A huawei is nagyon jó, nekem az is nagyon bejön!

Aztán ott van a sony is... Nagyon jó mindegyik, tényleg nehéz a döntés!

De én az LG-t kilövöm, nekem annyira nem jön be, az iPhone-t is, az nem annyira fejlett, a sony...

Én mindenképpen a Huawei-t választanám!

2014. okt. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 heloszia71 válasza:
Hello nekem LG-m van es teljesen meg vagyok vele elegedve remekul visz mindent es jo telefon szerintem az LG G3s-t valaszd ;)
2014. okt. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Huhuhh na egyre nehezebb! A sonyihoz húz a szívem de a huawei és az LG is tök király! :/ na majd meglátom srácok mindenesetre köszi az eddigi segítséget! :)
2014. okt. 27. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!