Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont ajánlanátok...

Melyik telefont ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

Fontos a készülékben:

- gyors rendszer

- akadozásmentes böngészés

- legújabb játékok gond nélkül fussanak

- legfontosabb: jó kamerája legyen elöl és hátul is mert a barátnőmmel imádunk fotózkodni


iPhone 6-on, vagy Samsung Galaxy S5-ön gondolkozom. Melyiket javasoljátok?


2014. okt. 27. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Előbb azt döntsd el, hogy Android vagy ios legyen.. Most leirtad azt a két telefont ami a maga kategóriájában az egyik legjobbak (iosnal ugye a legjobb nyilvan) egyikkel sem jársz pórul ha neked valóban csak ennyire kell.

Én ajánlanám meg a Samsung Galaxy Note 3 Neo (!) telefont is. Személyes tapasztalatom van és mit is mondjak.. Ez csúcs :)


Viszont nem egy ár kategória az iPhone 6 és a galaxy s5..

Én személy szerint Android párti vagyok bár az s5rol nem tudok mit mondani én bátran ajánlanám neked a note 3 neot.. A kamerája eszméletlen jó képeket készít a böngészés valami álom a hatalmas kijelzon a legujabb játékok meg sem kottyannak neki és én nyuztam rendesen eddig is de akadas meg nem fordult elő :)

2014. okt. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A galaxy s5nek jobb a kamerája, de hamarabb elkezd akadozni, mint az iphone.
2014. okt. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az androidnak mindig is voltaz a betegsege, hogy aakadozott mert nemuúgy van optimalizalva mmint az ios
2014. okt. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ ! :) elgondolkozok a note 3 neon :) Bár valahogy mintha az iOS közelebb állna hozzám.
2014. okt. 27. 20:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Te érzed olvasgass mobilarenan tesztet a neorol de az biztos, hogy nem bannadmeg.. Max leszedsz play aruhazbol egy ios ttémát ami full olyan mint az iPhone rendszere és lesz egy ios kinézetű Android telefonod ami alapból nagyon jó.. De ez csak az én véleményem :) leirtam te döntesz :) remélem segítettem valamennyit :)
2014. okt. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
HTC one m7 vagy m8
2014. nov. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!