Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti melyik telefont választanátok?

Ti melyik telefont választanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Szeretnék venni egy középkategóriás telefont max 40-50 ezerért. (Sokan ajánlották a Moto G-t, viszont nem támogatja a 4G-t, és az fontos lenne számomra, meg drágább is.)

Eddig 3 telefont találtam amik tetszenek, és kb egy árban vannak:


Alcatel One Touch Idol 2S

[link]


Sony Xperia SP

[link]


Sony Xperia M2

[link]


Az M2-nek a kijelzője nem szimpatikus. (már csak a 229 ppi miatt sem) Az SP-nél pedig az a 2 mag zavar a legjobban, bár nem tudom, hogy mennyire hozza ugyan azt a teljesítményt, mint pl. a másik kettő telefon 4 magja. Ezért is szeretnék tanácsot kérni tőletek, vagy attól aki kicsit jobban átlátja a dolgokat. :)

LG G2 mini-t is nézegettem, de az kb ugyan az, mint az M2.


Még annyit tennék hozzá, hogy az Alcatelt el tudnám hozni összvissz 38 ezer forintért újonnan, ezért is hajlok inkább felé.


Minden javaslatot, véleményt szivesen fogadok!

Előre is köszönöm szépen a segítséget!



2014. okt. 28. 11:20
 1/8 Tengor ***** válasza:
SP. Kijelző. Nem zavar ha telefonom van és nem dinnyém (magok).
2014. okt. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
m2 tök jó ésvan 50ezerért itt: [link]
2014. okt. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én az Alcatelt venném.
2014. okt. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Xperia M2
2014. okt. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, viszont nem tudni, hogy miért döntöttetek az xy telefon mellett... Indoklást is kérhetnék hozzá? :)
2014. okt. 28. 20:24
 6/8 anonim ***** válasza:

Xperia M2


Mert szép, a 4 mag nagyon jól teljesít. A szoftvere friss, és még tart a kiszabott támogatási idő. A kijelző szép, akárhogy mondják hogy a qHD kevés, még ekkora képernyőn is jó és nem zavaró, talán csak a fényereje.

2014. okt. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Xperia M2, mert:

- akkuja nagyon jó!!!

- nem akadozik, gyors

- a kijelzőjével nincs semmi gond!!!

- teljesen elfogadható képeket készít

- szép küllemre is

2014. okt. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
M2-t próbáltam, szép kijelzője van, gyors. Az asphalt 8 csak úgy hasít rajta. Nekem jobban bejött, mint az xperia sp-m.
2014. okt. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!