Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mondanátok max 40 ezerig...

Mondanátok max 40 ezerig telefont? Vagy t-mobile-os vagy független. A lumiákon gondolkoztam, de a huawei -en is és végül a "nevenincseken" kívül bármi szóba jöhet!

Figyelt kérdés
2014. okt. 28. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
A Lumiákkal jól jársz nekem is az van!
2014. okt. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Milyened van,ha megkérdezhetem?
2014. okt. 28. 12:42
 3/4 anonim ***** válasza:
520am van.
2014. okt. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én nem értettem annyira az okostelókhoz, jobb híján lett egy éve egy 520. Először imádtam, azt gondoltam, hogy normális dolog, hogy mindig újraindul (há' Vindóz), aztán piszok gyorsan merül... 10 perc fb, -15%. A töltője tönkrement, a múltkor töltés közben 3%-ot csökkent az akksi töltöttsége, úgy, hogy hozzá sem nyúltam.

De azt mondják, hogy ez nem normális, én valószínűleg valami többszörösen hibás egyedet fogtam ki.

De egyébként jó, csak a legutóbbi frissítés nagyon sokat felevett a tárhelyből, amin kiakadtam.

2014. okt. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!