Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy sIII mini...

Samsung galaxy sIII mini (GT-I8190) Újraindulgat, nem tudom mi lehet a baja!?

Figyelt kérdés

Elösször még nem csinálta amikor megvettem aztán elkezdte a nagyobb teljesítményű alkalmazásoknál ujraindítgatni magát,úgy döntötem ki rootolom és rakok rá egy cyanogan modot, 4.3.1-es verzióra frissítettem de ugyanazt csinálta.

késöbb már 5perc helyett 10másodperc kell neki hogy kikapcsoljon és 0%-ot jelez amikor ujraindult és aztán megint ujraindult és igy tovább amíg fel nem tettem töltőre.

kipróbáltam másik készülék akksiával ugy működött.

tesómnak is ilyen telója van és azzal az akksival se működik,pedig neki jó.

amikor rá van dugva töltőre akkor rendesen működik hosszú ideig kb: 2 óráig(ha folyamatosan használom)

mi lehet a baja?????



2014. okt. 28. 14:35
 1/3 Eros Botond válasza:
szia sikerult megoldast szerezned??? nekem is ugyan ez a baj es nem kapok ra megoldast legyszi irj!!
2014. dec. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a baj csak rendes s3-an. Irj ha tudtal ra megoldast talalni
2014. dec. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Eros Botond válasza:
Szuasztok nekem sikerult megoldast szerezni sajnos az akumulator nem volt jo , a sok toltestol meg volt puffadva , miota uj aksit tettem jol mukodik hala istenek , ellenorizetek le az aksit h vane hasonlo tunet! Rem segithettem.
2015. jan. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!