Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri iPhone 5S-t venni? Mik...

Megéri iPhone 5S-t venni? Mik az előnyei/hátrányai?

Figyelt kérdés

Soha nem volt még apple termékem, csak samsung.

A Galaxy S4-em folyamatosan kikapcsol, és gondolkozom, hogy lecserélem.

Megérné? iPhone 5S-t (vagy esetleg 5C-t vennék)

Kíváncsi lennék iPhone tulajdonosok véleményére!


2014. okt. 28. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem, túlságosan le leszel vele korlátozva.

De ha csak divatolni kell akkor arra jó, másra nem.

2014. okt. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, lemaradt iphone4s-em volt, lecseréltem egy Xperia Z-re amint tudtam :D
2014. okt. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nyilván nem divat miatt venném, de a samsungokból elegem van, és kíváncsi vagyok milyen az ios.
2014. okt. 28. 16:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor menj be egy MediaMarkt-ba, és hasonlítsd össze egy Z1-2-3-al. (Mert ott ugye meg lehet nézni)

Ha használni is szeretnéd, meg nem akarsz minden játékot megvenni, akkor maradj Androidnál.

2014. okt. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szerintem vannak jobb telefonok olcsóbban mert az Iphone 5S-nél biztos vannak jobbak anyukám egyik barátjának a fiának a haverja vagyok és ő neki is az van de nincs vele megelégedve mert olyan gyengécske...

Van egy olyan telefon hogy Doogee DG800 az a telefon 95 Euró a dx.com-on én megrendeltem netudd mennyire megvagyok elégedve vele. Nem muszáj mindig azt követni ami mindenkinek van kövesd inkább azt ami jó,megbízható és annak a telefonnak a hátulján hátsó érintőpad van. Vegyél mondjuk azt vagy Samsungot sose szerettem az apple termékeket és ez így is marad Remélem segithettem heló.

2014. okt. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"nyukám egyik barátjának a fiának a haverja vagyok" :D nemá..:D


amúgy kedves nagy sonyfan, te jónagy tróger vagy, ha azé használsz androidot, mert azon könnyebb fizetős játékokat lopni...:D

fogadni mernék, te szoktad a legjobban verni az asztalt, ha néha kilép a játék, vagy tele van szarva reklámokkal...:D

vajon miért van az, hogy egyre több fejlesztő inkább ingyenessé teszi a játékát, és telenyomja reklámmal? :D talán mert abból legalább van bevétele, ha az ilyen prolik, mint te, inkább lelopják valahonnan, ahelyett, hogy kifizetnék azt a rettenetesen kemény 500-800 Ft-ot...:D


egyébként lecserélni megérné, az árát meg nem éri meg.

ha nem fontos a pénz, akkor természetesen cseréld le, de ha fontos, akkor válassz olcsóbbat, ami nem samsung...nincs bajom a sony-val, de azok is pont annyira otthagynak a p:csában, ha valami gondod van a telóval. iPhone-osok nem szoktak panaszkodni azon, hogy miért nem cserélik ki az egyértelműen garanciába tartozó hibájú telefonjukat. :D

2014. okt. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!