Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire éri meg iPhone-t venni?

Mennyire éri meg iPhone-t venni?

Figyelt kérdés

Talán már unalmas ez a kérdés, de most egy kicsit más szögből szeretném megközelíteni. Szóval 2 éves Androidos telefonomat váltanám le még ebben az évben és nem tudom, hogy megéri-e újra Androidost venni... Sokan mondják, hogy hamar tönkremennek, és az én tapasztalatom is az. Eddig úgy gondoltam, hogy a Sony bírni fogja, de most azt hallottam, hogy az se bírja sokáig. Az iOS nagyon szimpatikus, és ahogy a környezetemben láttam, az iPhone-oknak több év után sincs semmi bajuk. Csak az az igazság, hogy akiknek iPhone-juk van, azokra máshogy néznek az emberek. Én meg nem ezért akarok iPhone-t venni. A nem iPhone-osok kinézik az iPhone-osokat, az iPhone-osok meg lenézik a nem iPhone-osokat. Én csak azért akarnám ezt a telefont, hogy sokáig bírja. Az előző munkahelyemen mindenkinek iPhone-ja volt, csak nekem nem és úgy éreztem, hogy lenéznek. Ez igazából nem nagy probléma, mert nem izgat ha valaki annyira hülye, hogy a mobilom miatt néz ki, de azt sem akarom, hogy rám is sznobként tekintsenek. Még annyi, hogy mivel egyelőre nincs fix fizetésem, csak használt iPhone 5-re tellene... Viszont nem akarok megint 2 éven keresztül szenvedni egy olyan mobillal, amin 2 hónap után megadja magát.

A válaszokat előre köszönöm!


19/L



2014. okt. 29. 11:53
 1/4 kérdező.. ***** válasza:
54%
Akkor vegyél egy nexus 5-t,garantálom hogy 2 év múlva sem fog beakadni.
2014. okt. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Ott a baj hogy az emberek azt hiszik hogy az Apple nem tud akadni. Meg megveszik az olcsó gyenge androidost és mivel szar azt hiszik az összes az. Vegyél abból is drágábbat és az se fog akadni.
2014. okt. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%
Ajánlom neked a samsung galaxy note 3 at vagy s4 s5 stb Sony z2 , az újabbak meg note 4 , note edge, z3 , galaxy alpha..de mivel írtad hogy nincs péz (nem sértés) ezeket ajánlom vaaAagy ha iPhone akkor i4s vagy 5 vagy 5s az ezek előtti és utáni telók szarok és i6 i6plusz meg elhajlik a zsbedbe....én most fogok egy note 4 et venni...szerintem most az a legjobb
2014. okt. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A második legjobb.
2014. okt. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!