Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A samsung galaxy note edge...

A samsung galaxy note edge kapható lesz Magyarországon?

Figyelt kérdés
És ha igen akkor mikor? És mi a véleményetek rólla. Jobb ez az új dizájn vagy inkább a hagyományos normális kijelzős telók a jók?(így láthatlanba nekem teccik de note 4 talán jobb , mert annyira nem sérülékeny...ez az én véleményem)

#Samsung #Galaxy #samsung galaxy note edge
2014. okt. 29. 12:18
 1/4 anonim válasza:
Nem tudom én nemrég vettem meg Ausztriai media marktban volt 2 év garanciával 850 euró
2014. dec. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na most irigy vagyok rád 😄 én is láttam Ausztriába ,szép fehér és awwww jo lehet.
2014. dec. 14. 09:57
 3/4 anonim válasza:
Én fehérbe vettem bár többet vártam magától a telefontól, viszont annyi voksol mellette hogy még mindig jobb mint az almás telefonok illetve itt se nagyon ismert, elég sok osztrák kérdezi mai napig hogy milyen telefon :D
2014. dec. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jo neked...hát gratulálok hozzá. :)
2014. dec. 16. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!