Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak egy letiltott...

Mit csináljak egy letiltott telefonnal?

Figyelt kérdés
Vettem egy nokia lumia 520 telefont használtan 20.000-ért. Rá kb 2 hónapra elromlott, elment a térerő. Bevittem a váci útra a nokia szervizbe és mondják hogy az IMEI szám le van tiltva. Most mit csináljak? Tudom a szemét lezbi számát,(TÉNYLEG LEZBI) és nevét, facebookon is megtaláltam, de most mit mondjak neki? Fizesd be a 30.000 forintos tartozásod!(bementem a t-homeba és mondták hogy annyi a tartozása) Ugyse fogja kifizetni, a rendőrség lese szarna engem. Az IMEI kódot meg illegális átíratni. Egy b@lfasz vagyok. DE MOST TÉNYLEG MIT LEHET CSINÁLNI? NEM AKAROM HOGY A FIÓKBAN POROSODJON

2014. okt. 29. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit!
2014. okt. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A farkad 9mm
2014. okt. 29. 19:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor nevezz be mobil dobó versenyre.
2014. okt. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ez már értelmesebb
2014. okt. 29. 19:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Az egy dolog hogy illegális átiratni de sokan megcsinálják. Szóval ha annyira akarod használni akkor mást nagyon nem tudsz tenni csak ha átírod.
2014. okt. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!