Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Lumia-tele...

Mi a véleményetek a Lumia-telefonokról? Milyen a rendszere? Megbízható? Tartós? Mennyire nehéz kezelni?

Figyelt kérdés

Kinéztem a Nokia Lumia 735-öt, de barátnőm azt mondja, hogy az egyik barátnőjének is az van, és egyszerűen nem tudnak rá tenni alkalmazást, mert bonyolult a rendszere. A lakótársam szintén szidja hasonlók miatt. Meg azt mondja, hogy megvette, és vinni kellett az első héten vissza, mert a kijelzője elromlott. Hozzá kell tenni, hogy ezek a telefonok nem a legújabbak, ezért lehet, hogy a Nokia fejlődött és már nem olyan bonyolult a kezelése.

Fontos az, hogy nem vagyok alkalmazásőrült, szóval nekem kb. annyi a lényeg, hogy legyen rajta skype, facebook, meg 1-2 játék. Nektek mi a véleményetek róla? Miért éri meg megvenni? Kérek mindenkit, hogy csak az írjon, akinek van tapasztalta.


Nem vagyok otthon az ilyen dolgokban, úgyhogy az utolsó kérdésem az lenne, hogy, mit jelent az, ha kártyafüggetlenül veszek telefont? :D Mi lesz a számom pl.? Úgy adnak hozzá SIM-kártyát? :D



2014. okt. 30. 12:15
 1/10 Tengor ***** válasza:
42%

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

#1 hozzászólásban olvashatod a véleményem a WP-ről.

2014. okt. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem bonyolult, csak más, mint a megszokott. A rendszer letisztult, egyszerű, gyors, könnyen személyreszabható, és megbízható! 2012-es modelleken is ugyanaz a szoftver van, mint a legújabbakon - köztük a 735-ön, szóval eléggé tartós.


Több mint 300.000 alkalmazás van, valószínű ismerőseidnek előző generációs Lumiájuk van (WP7-es), azokra tényleg alig van app. Amire neked kell, azok is mind megvannak természetesen.


Kártyafüggetlenhez nem adnak kártyát, abba a meglévő kártyádat kell beletenni. Arra figyelj, hogy az új telefonokba micro és nanoSIM való (735-be utóbbi), így a kártyád cseréjét már szolgáltatónál kell intézni.

2014. okt. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
És sajnos nem olcsó mulatság.
2014. okt. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
34%
Nekem volt lumiam es gyuloltem. Egy csomo androidos alapalkalmazast mert nem tamogadott. Igaz akinek munkahoz kell es nem szorakozasra annak nagyon jo kis eszkoz amugy. Konnyen atlathato, de nekem azert szorakozasra is kellet es arra meg sz..r. nem volt rajta se messenger, se instagram, dogunalmas jatekokat lehetett csak letolteni es meg az sms hangot se lehetett a gyarin kivul masra atallitani. Engem ezek zavartak.
2014. okt. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
#4 Ezt a hozzászólást szerintem úgy vedd figyelmen kívül, és nézd levegőnek, mint a szél. Valószínűleg VOLT ilyen a WP, de annak ellenére, hogy még mindig lemaradásban van az Androidhoz képest pl., sokat fejlődött, és igenis megállja a helyét a piacon. Ezt a baromságot meg nem tudom, honnan szedte, hogy csak gyári csengőhangot enged beállítani. Én felmásolom a telóra a zeneszámot, és felismeri, beállítható...
2014. okt. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Tengor ***** válasza:
35%
#2, ne tévesszen meg a 300 ezer alkalmazás! Az a 15 alkalmazás az nem alkalmazás, aminek a neve Google Chrome, G0ogle Chrome, Go0gle Chrome vagy épp GoogIe Chrome, és egyik sem csinál mást, csak megnyitja a böngészőn a Google-t. És nem ez az egyetlen példa, sajnos nagyon sok a fake.
2014. okt. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%
De attól most rossz lesz az egész plaform hogy van pár fake alkalmazás? Sztem nem.
2014. okt. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Tengor ***** válasza:

Nem rossz, de mindenképpen a hátránya a platformnak, mert máshonnan nem tudsz legálisan alkalmazást összeszedni.

Érdekes egyébként, hogy olyan, mint ha az MS távol tartana bizonyos szereplőket a rendszerétől.

Nem hiszem el, hogy a Google nem tudna egy gtalk klienst készíteni WP-re. Vagy olyan üzemeltető, aki rendelkezik IOS, Android és BB klienssel, az nem tudja WP-re megcsinálni...

Ugyanakkor ha valakit beenged az MS az teleszemetelheti a boltot. Nem értem ez miért jó.

2014. okt. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ebben mondjuk egyetértek, elég csak a sok kamu fb alkalmázra gondolni, mind ugyanaz, és hulladék minőséggel... Elég szomorú, hogy egy működő hívásrögzítő nincs rá, meg boltból kell letölteni a stopperórát... -.-'
2014. okt. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De ezek nem olyan dolgok amik egy átlagos embert elriasztanak a vásárlástól.
2014. okt. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!