Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi 1s tulajdonosok,...

Xiaomi Redmi 1s tulajdonosok, Nektek hogy tetszik ez az eszköz, és úgy az egész telefon?

Figyelt kérdés
És légszíves negatívumokat is írjatok(már ha van :)

2014. okt. 30. 13:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem Mi3-am van. Viszont az ismeretségi körömben van több 1S is.

Épp itt van nálam az egyik. Ami negatívum az, hogy a gombok nem világítanak és, hogy pirosak. Nekem ez utóbbi nem tetszik.

A kijelzője kissé pixeles (ezt bizonyos ikonoknál és néhány menüpontnál lehet észre venni, nekem egyből feltűnt az Mi után) , annak ellenére, hogy elég nagy a felbontása.

Pozitívum az ár/érték aránya és a minősége. Erre a kettőre egyáltalán nem lehet panasz.

A kamera is jó képeket készít ezért az árért. A miui meg egy jó és megbízható rendszer.

Jó kézre áll. El is gondolkodtam korábban amikor még az Mi nem volt meg, hogy 1S-t vegyek, mert a méretei alapján jól és stabilan meg lehet fogni az Mi-t nem annyira.

2014. okt. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!