Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki tud véleményt mondani...

Valaki tud véleményt mondani LG L65 . ről? nagyon érdekelnének tapasztalatok is .

Figyelt kérdés

2014. okt. 31. 07:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Péntek óta van ilyen telefonom, máris imádom :)

Általában az LG-ről nem tudok mit mondani, eddig még csak ez az LG-m volt, de olyan praktikus apróságokat raktak bele a telefonba, amik megkönnyítik a mindennapi használatot.

Például a Knock Code, meg az előlapi kamerájánál vaku helyett van olyan lehetőség, hogy kisebb nézetben van fehér rész a képernyőn, és az egész jól megvilágítja az arcodat fotózáskor.

Hátlapi kamera is jó, van hangvezérlés ami nagyon jól felismeri ha a megadott szavakat mondod neki. Bár más telefon aminek papíron ugyanilyen a kamerája, picit jobb képeket csinál, de még nem tapasztaltam ki igazán. Az máris feltűnt, hogy közelre jobban tud fókuszálni mint távolra, de egy telefontól nem is várhatjuk el hogy művészi képeket készítsen, arra viszont bőven jó, hogy ha valamit gyorsan meg akarunk örökíteni, akkor csak gyorsan lekapjuk. Ja igen, hogyha hosszan nyomod a halkító gombot alvó módban, akkor rögtön belép a kamerába (de a galériát nem lehet megnézni, csak feloldás után), ez mondjuk nem mindig jó mert a zsebemben is megnyomódhat, és még nem találtam meg, hogy hol lehet kikapcsolni ezt, szerintem nem lehet, de végül is alapjáraton praktikus funkció, úgyhogy mindegy.

Külsőre is kifejezetten szép telefon (legalábbis szerintem, de hát ez ízlés dolga, egyébként nekem fehérben van).

Gyors, eddig még nem fagyott le, több alkalmazást is simán futtat egyszerre.

Lehet rajta titkosítani a dolgokat, úgy, hogy minden bekapcsoláskor kér egy biztonsági jelszót, de ezt még nem próbáltam ki, csak láttam, hogy van ilyen lehetőség.

Zenelejátszója is teljesen jó, a hangszóró is rendben van. Fülhallgatóval talán kicsit halk, legalábbis eddigi telefonjaim (Samsung Galaxy Mini 2, Huawei Y330) 1-2-es hangerőn voltak olyan hangosak, mint ez 3-4-esen (ugyanazzal a fülessel).

Még egy apróság, hogy eddig engem minden telefonon zavart bármiféle billentyűzet hang, meg érintési hang, ezen meg már lassan 3 napja nem kapcsolom ki mert egyáltalán nem zavar, sőt tetszik, ha halkan "pattog", vagy nem tudom minek lehet nevezni. :D


Összességében nagyon szeretem a telefont, eddig nincs vele semmi bajom. Nagyon ajánlom, szerintem megéri az eredeti árát is, bár én olcsóbban jutottam hozzá :)


Kicsit hosszú lett, pedig nem így akartam :D

Üdv: L

2014. nov. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha van még konkrét dolgokról kérdésed, írd le itt, vagy nyugodtan privátba is írhatsz :)

L

2014. nov. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szia! Nekem is pont ugyan olyan telóm van mint neked csak fekete. Nekem sincs vele semmi bajom. Pont tökéletes. Az egyetlen problémám viszont az hogy a kamerája nagggyon lassan fókuszál(am távolra is úgy mint közelre csak várni kell. Jah és még az hogy a mikrofonja nagggyon jó. Ha google-ön mikrofonnal keresel rá valamire nagyon szépen leírja amit belemondtam deh tényleg. A knock code nekem is tetszik. Nah mi van még... ...hmm... ...ami még tetszik az az NFC. Nem tudom hogy te kipróbáltad e már de tényleg jó. A lényeg h bekapcsolod az NFCt az Android Beam et hozzáérinted egy másik ember telójához(akinek szintén be vannak ezek kapcsolva) a telódat, és átküldhetsz fájlokat képeket stb. De erről van leírás a beállítások menüben. By:András (14) 4400 Nyíregyháza (szabolcs megye) :?
2014. nov. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Bálint117 válasza:

Üdv! Nagyon-nagyon szépen megkérlek benneteket, kifejtenétek bővebben, hogy milyen a panel? Színhűség, kontraszt, színek, stb. És a felbontás WVGA elég 4,3"-ra???

Köszi

2014. dec. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Eddig szinte csak Samsung telefonom volt,de nagyon nem jöttek be. Ez a második LG márkájú telefonom.

ISTENI! Tényleg. Nincs akkumulátor problémája,képernyő problémája,stb. Lekopogom.

Nagyon tudom ajánlani a LG L65-öt. Brutál jó. Fel bírja venni a versenyt simán egy Samsung telefonnal is.

Nálam tuti nyerő! :)

2015. ápr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

A képernyője nagyon jó szerintem. Nekem bőven elég a méret, a felbontás, meg minden. Max egy 4,5 colos képernyőt vállalnék be, annál nagyobb telefon nem kéne.

Viszont azóta a képernyő közepén ovális alakban lett egy csomó kis pixelhiba bár nem zavaró, de mikor valami fekete vagy fehér képet nézek, akkor látszik.

2015. nov. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!