Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen töredezettségmentesítőt...

Milyen töredezettségmentesítőt ajánlotok Androidra?

Figyelt kérdés
Letöltöttem valami microsoftost, a a vírusirtó nem ajánlotta.

#Android #törezettség
2014. okt. 31. 15:48
1 2
 1/11 kérdező.. ***** válasza:
0%
CleanMaster
2014. okt. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Androidra még nem is halottam ilyet, sose csináltam még, és gyors pedig. 1,5éves Nexus 7(2013)
2014. okt. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
Röviden: nem kell Androidra töredezettségmentesítő, mert nem merevlemezen fut általában.
2014. okt. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Lol, semmilyen nem kell.

És a vírusirtót is töröld le, kivéve, ha élvezed, hogy van egy program a telefonodon, aminek az egyetlen célja, hogy belassítsa és jobban merítse.

2014. okt. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vírusírtó nem kell és töredezettségmentesítő sem. A töredezettségmentesítő a töredezett fájlok darabjait rendezi egymás mellé, hogy gyorsabb legyen egy merevlemezről beolvasni. A telefon flash memóriában tárolja az adatokat, nincs mozgó alkatrész, mindenhonnan ugyanolyan gyorsan olvas, nem kell a fájltöredékeket egymás mellé helyezni. Bármilyen flash memória (SSD, pendrive, memóriakártya, telefon stb.) töredezettségmentesítése csak az élettartamra van káros hatással, semmilyen pozitív hatása nincs.
2014. okt. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Úristen az emberek de furcsák néha. Olyan eszközöket használnak, aminek a működésével kapcsolatban nulla a tudású. Borzasztó...
2014. okt. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tehát, ha jól értem a válaszokat, mobilra még nem találtak fel vírust, így semmi szükség vírusirtóra. Nekem az a gondom, hogy a telefonomban nincs SD kártya (Sony Xperia P), csak belső memóriája van. A gond az, hogy ha töltök át valamijen adatot (pl. videót, vagy zenét), akkor a vége fele megáll a másolás. Ha töredezettségmentesítettem, akkor egy ideig megoldódott a probléma. Ugyanez volt a helyzet a pendrive-val, ha töredezettségmentesítettem akkor a DVD lejátszó simán lejátszotta, kevésbé szaggatott.
2014. nov. 1. 08:43
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem is Xperia P-m van, de ilyen problémám soha nem volt. Rootolt a telefon? El kell felejteni ebben az esetben a médiatároló módot és egy alkalmazással rávenni a telefont, hogy pendriveként csatlakozzon a géphez. Utána menni fog a dolog.* Egyébként ha egyszer megáll, percek után sem indul újra? A folyamatjelző mutathatja, hogy már majdnem kész van, de nem biztos, hogy a kijelzés megfelel a valóságnak.

*Ha csak nem a gépedben van a hiba. Mert ha több eszközél előjön, akkor nem biztos, hogy a telefon a hibás.

2014. nov. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Tehát, ha jól értem a válaszokat, mobilra még nem találtak fel vírust, így semmi szükség vírusirtóra."


Rosszul érted, éppenséggel létezik rá vírus, de nagyon ritka (értsd: nagyon nagyon nagyon nagyon^4 ritka), nagyjából annyi esély van rá, hogy vírust kapj el, minthogy az 5-ös lottót megnyerd.


Töredezettségmentesítés pedig csak HDD esetén ér valamit, SSD-nél, pendrive-nál, flash memóriánál semmire sem jó.

2014. nov. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ahogy az utolsó írta.

+1

2014. nov. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!