IPhone 5S vagy 6?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy iPhone 4s-ről váltanék 6-ra vagy 5s-re . De nem tudom mi legyen az 5s-nek a dizájnja ami nagyon bejön de a 6 is szép csak az 5s-szebb. De ami az 5s ellen szól az hogy kevesebb ideig lesz támogatott meg lehet majd belassul, hiszen kb 3-4 évre veszem a telót tehát hosszú távon kell gondolkoznom ezért szívesen várom az 5s-esek reakcióját (iOS 8-on hogy fut pl) Androidos készülékeket javaslóknak most köszönöm de jelenleg nem vennék droidot ;)

2014. okt. 31. 21:21
 1/7 kérdező.. ***** válasza:
35%
Akkor iphone 6.De igazából androidost mondanék:)
2014. okt. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs tapasztalatom sajnos de sztem a 6 nem akkora előrelépés hardverben az 5shez mint az 5höz volt az 5s. Mivel kisebb a felbontása az 5snek ezért kb ugynazt tudja mint a 6. 6annyiból jobb hogy tovább lesz támogatva.
2014. okt. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a pénz nem számít akkor mindenképpen a 6-ot ajánlom.Igaz hogy a dizájn kicsit csúnyácska lett az 5ös szériához képest, de újabb, jobb tovább lesz támogatva.A teljes iOS8at kitudod majd vele használni. 4s után űrtechnológia lesz.:D
2014. nov. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Űrtechnológia ez tetszik igen 6 az esélyesebb :D
2014. nov. 1. 00:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Abszolút a 6-ost javaslom, érdemes megnézni és összehasonlítani az 5S-el, sokkal jobb a 6-os: [link]
2014. nov. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pedig az android ezerszer jobb mint a túlárazo.... :D szóval,


Ha most vennék egy újat, 6-ost vennék, de csak azért, mert egy évvel tovább támogatott.


Nekem 5s van, és én pédául nem váltok (általában meg szoktam venni az újat). Nem vagyok oda a nagyobb kijelzőért, a design is jobban bejön az 5s-nél, majd esetleg 6s-re (?) váltok. :D


De még egyszer, ha most veszel, akkor inkább 6, mert annyira nem jelentős az árkülönbség, az egy évvel hosszabb támogatottság többet ér.

2014. nov. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2014. nov. 1. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!