Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom csíkokra nem...

A telefonom csíkokra nem érzékel semmit. Azt hiszem, hogy a digitizer kell cserélni. Biztos ez a baja? Mennyibe kerülhet a javítatása? Megeri egyáltalán megjavítattni? Ha nem mennyiért tudnám eladni?

Figyelt kérdés
2014. okt. 31. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Mivel nem irtal tipust,leirom a szelsosegeket . 2000-70000 Ft
2014. okt. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
y300.....
2014. nov. 1. 14:33
 3/9 anonim ***** válasza:

Ahhoz mondjuk 4-5eFt körül vehetsz és nem ördöngösség cserélni..csak érdemes vigyázni a vásárlással,mert kétféle kiépítésben kapod,az egyik (itthoni nagykerek) csak az érzékelő lapot adják,ahhoz mókuskodni kell kétoldalu ragasztóval és viszonylag nehéz művelet,ellenben ebayen 5eFt körül postával kapsz olyat,ami a komplett kerettel együtt van, ezt simán otthin körülmények között cserélheted.


Nálam van egy repedt,ami érzékel még mindenhol ..


[link]

2014. nov. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a hosszú válaszod. Nálam nem törött a kijelző mégis szar. Miért lehet ez?
2014. nov. 1. 16:38
 5/9 A kérdező kommentje:

[link]


Ha ezt viszem szervízbe mennyiért rakjak be? Ez kell hozzá?

2014. nov. 1. 16:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kell az lcd , ezt vedd : [link] . Szerviz munkadij -passz , én 2eFt-ot kértem a cserére ,de tényleg nagyon egyszerű munka.
2014. nov. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem merem mert már egyszer úgy jártam, hogy úgy gondoltam még tudom csinálni. Kamera soha többet nem működött. (s5230)
2014. nov. 1. 22:38
 8/9 anonim ***** válasza:

S5230-nál ragasztva van az érintö -egyébként a kamerát nem tudom hogy lehetett tönkretenni benne,az alaplappal együtt kijön simán,nem is kell szétszedni :D


Merre laksz ?

2014. nov. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Úgy emlékszem hogy valamit ki kelett pattintani belőle amit aztan visszanyomtan nem működött :D én sem értettem, (csongrád megye)
2014. nov. 4. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!