Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha csütörtökök rendeltem...

Ha csütörtökök rendeltem mobilt az edigitálnál akkor mikorra ér a boltba?

Figyelt kérdés
Most csütörtökön rendeltem meg, 30-án érkezett a pesti raktárba, szombaton ugye mindenszentek munkaszüneti nap. Van esély arra h hétfőn megjön a teló a Miskolci boltba? Azt mondták h ha szerencsém van, akkor van esély arra is h talán pénteken (ma) megjön, de sajnos nem. Reménykedhetek a hétfőben vagy ha csak akkor kezdik el szórni a raktárból a vidéki városokba akkor kedd szerda? A honlapon 2 napot írnak kiszállításnak, csak ugye péntek meg hétfő pont... pénteken már nem, hétfőn még nem...
2014. okt. 31. 23:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Valamit elgépeltél a címsorban.

Ez itt a gyakorikerdesek.hu, nem az edigital ügyfélszolgálat.

Szerinted itt honnan tudhatná bárki is, hogy a te csomagod éppen hol tart.

________________________________________________

Edigital, gyakran ismételt kérdések:

3.5 Honnan tudhatom meg, hol tart a megrendelésem?


Rendszerünk e-mail értesítéseket küld a rendelés során megadott e-mail címre, illetve rendelésed állapotáról könnyen, gyorsan tájékozódhatsz weboldalunkon keresztül is, belépés után a Személyes oldalad Rendelések menüpontjában, ahol az aktuális, nyitott megrendeléseidet és azok aktuális státuszát láthatod.

______________________________________________________

Tehát belépsz a felhasználóneveddel, jelszavaddal, és megnézed az aktuális rendelésed állapotát.

Vagy ha ez túl bonyolult, akkor felhívod az (1) 452 0090 telefonszámot 9-19 óra között.

2014. nov. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!