Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6 vagy maradjak az...

IPhone 6 vagy maradjak az 5s-nél? További lent

Figyelt kérdés

Sziasztok, elkezdtem gondolkodni hogy lecserélném a iPhone 5s készülékem csak nem tudom meg-e éri.. Ami jobban tetszik az iPhone 6 ban: Vékonyabb, nagyobb kijelző és nagyon jó kamera.. Szerintetek? Ha megvenném a 6 ost sajnos kénytelen lennék eladni az 5s-t szóval kettő nem maradhat együtt:/ Illetve szerintetek ha hétfőn vagy kedden próbálkoznék valahol megvenni sikerrel járhatok vagy ki van zárva?

Előre is köszi!



2014. nov. 1. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem venném meg a 6-ot. A helyedben csak a 6s-t venném meg majd jövőre. Az iPhoneoknak pont az a legnagyobb előnye, hogy időtállóak, nem kell évente újat venni
2014. nov. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van, és akkor lehet javitanak a kamera problémát is (kiálló kamera) mivel ez az egy ami nem jön be meg a hátoldali design, és ugye az új iPad -be is ugyanolyan kamerát tettek és nem lóg ki.. Akkor inkább megérné várnom?
2014. nov. 1. 12:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Szeintem is megérné megvárni a 6s-t a hat nem hozott túl nagy előrelépést hardverben sem, 5höz képest az 5s sokkal nagyobb ugrás volt. Nagyon kicsi a sebességbeli különbség és az 5s még bőven jó telefon.
2014. nov. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én például nem cserélem le az 5s-t, majd esetleg 6s-re vagy 7-re, arról függ, hogy bírja. Nem vagyok oda a nagy kijelzőért, a sebességkülönbség meg nagyon minimális, semmi szükségem a 6-ra.


Hivatalos forrásból szinte biztosan nem, a szolgáltatóktól és az APR-ektől is elfogyott az összes modell. Ha mondjuk 64 gigásat szeretnél (ami a legkeresettebb, és valószínűleg a karácsonyi szezon végéig csak néha-néha lesz, mielőtt gyorsan elviszik), akkor érdemes rendelést leadni valahol, hogy ha érkezik akár egy kisebb szállítmány is, akkor le legyen foglalva a készüléked.

2014. nov. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én lecserélném. Ha 6s-t veszel rá 1 év múlva megint megváltozik a külső és akkor megint azon agyalhatsz, hogy lecseréljed e vagy sem.
2014. nov. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!