Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes Android-ról WP-re...

Érdemes Android-ról WP-re váltani?

Figyelt kérdés

A jelenlegi telefonom: Ace 3 (TMH-típusú)

Szeretnék váltani majd egy Nokia Lumia telefonra, mert az Androidos telefonkat soha nem frissítik.

Az érdekelne hogy a Wp-nek mi a hátránya?

Tényleg olyan stabil mint amilyennek mondják?



2014. nov. 1. 14:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%
a hátránya az hogy nagyon kevés app van rá, és én személy szerint rühellem a letisztult felületét, és elméletileg stabil. De egy jobb fajta telón az android is stabil. Az ace 3 meg nem a jobbik fajta.
2014. nov. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
Igen, de nem mindenki vehet 100e forintért telefont. Szerintem vegyél Windows Phone-os telefont
2014. nov. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Megeri . En is 2honapja valtotam droidrol Wpre
2014. nov. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hát az igaz hogy a legfelső határ is max 55000-6000FT.
2014. nov. 1. 17:16
 5/19 A kérdező kommentje:
Szerintem én biztos váltani fogok, mert egyenesen felháborító a hogy nem javítják a hibákat a szoftverben (pl.: wifi driver, rendszer stabilitási problémák) és nem is frissítik 4.4. Nem csak a Samsungnál, de a Sonynál sem (sőt ott még a bootloader is véglegesen le van zárva).
2014. nov. 1. 17:24
 6/19 anonim ***** válasza:

"Szeretnék váltani majd egy Nokia Lumia telefonra, mert az Androidos telefonkat soha nem frissítik."


Ez hülyeség, rengeteget frissítenek, csak jó telefont kéne venni.

Ha neked ennyire fontos a szoftverfrissítés, miért vettél Ace 3-at?


Moto E vagy Moto G minden téren jobb nála, és azokra folyamatosan jönnek szoftverfrissítések, Lollipop-ot is megkapja, stb.

2014. nov. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom hogy egy ilyen nagy gyártó igazán frissíthetné normálisan a telefonjait, mert amúgy ennél jóval gyengébb telefonokra is kiadta.
2014. nov. 1. 17:37
 8/19 anonim ***** válasza:
45%
Nem kellene a Samsung miatt elítélni az androidot... Én speciel nem váltanék, mert kevés rá az alkalmazás és elég igénytelen. Egy volt Lumia 920 felhasználót láttál.
2014. nov. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Mindenki a saját tapasztalatai alapján ítél, ha neki szar az android akkor neki szar az android. Olyan mintha lehülyéznél valakit, mert nem próbálja ki minden étteremben a gyűlölt kajáját
2014. nov. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Csak egyet felejtettél el, hogy a Samsung adja ki az android leg elburjánzottabb változatát. Ha nem vennéd észre, a kérdezőnek inkább a samsungal van baja, mintsem magával az androiddal.
2014. nov. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!