Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Otthon lehet update-olni a...

Otthon lehet update-olni a software-t?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Olyan problémám van hogy a tabletem (Huawei Mediapad m1 8.0 , android 4.2.2 ) egyik éjjel kikapcsolt, és nem kapcsol vissza azaz az animáció felfut aztán az egész újra a végtelenségig.Voltam serviszben és azt mondták hogy software hiba de hogy ők nem tudják megcsinálni.Otthon lehetne egy ilyen müveletet végrehajtani? Ha igen kérlek tudnátok valami linket küldeni amiben megmutassák hogyan is kell?Vagy bármilyen jó ötletet elfogadok.Előre is köszi. :)



2014. nov. 2. 01:26
 1/6 ThodEE GoD ***** válasza:
Hard reset re keress ta;)
2014. nov. 2. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ahogy előttem írták, keress rá, hogy kell ezen a típuson hard resetet csinálni.


lenullázod, aztán újraindítod. az igaz, hogy minden törlődik, de működni fog.


gúgli, és huawei mediapad m1 8.0 hard reset.. vagy hasonló típus.

veszíteni már úgysem veszítesz.

2014. nov. 2. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm,megpróbálom :)
2014. nov. 2. 10:22
 4/6 A kérdező kommentje:
Találtam egy ilyen leirást, [link] viszont van egy olyan érzésem h nem fog igy menni :s valami már ötlet?
2014. nov. 2. 10:29
 5/6 A kérdező kommentje:
más*
2014. nov. 2. 10:30
 6/6 A kérdező kommentje:

Na próbáltam,de sehogy semmi, egyszerüen ugyan az, az animáció felfut és ismét...valami ötlet?

Vagy én csinálom rosszul?

2014. nov. 2. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!