Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam?...

Melyik telefont válasszam? Sony Xperia Z3 Compact vs Nokia Lumia 930?

Figyelt kérdés

Érvéket kérnek, hogy melyik telefon mellett döntsek.


A válaszokat zöld kézzel jutalmazom!


2014. nov. 2. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Én a Lumiára szavazok:) A lumiák kapnak rendszerfrissítéseket sokáig, egyszerű, kényelmes a használatuk, egyáltalán nem szaggatnak a kis rendszerigény miatt, szerintem szebb a dizájn kívül/belül:),és ma már az sem igaz, h nincsenek appok- minden alapvető van WP re is, és a sok Ms, v nokia app is tökéletesen fut, és beépül a teló rendszerébe, nem kell mindenféle 3rd party alkalmazással bajlódni.
2014. nov. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lumia 930-am van, és azt kell, hogy mondjam nagyon jó készülék, azonban egyetlen hibája van: a fejlesztők hiánya. Igen, tényleg megvan minden ami kell igazából, de rengeteg csak 3rd party app a másik pedig ha ki is adják az offical verziót akkor az mérföldekkel el van maradva a az Android/iOS verziótól. Pl az Instagram ami megjelenés óta BETA állapotban van körülbelül annyit tud mint úgy másfél éve az iOS verzió.

Kamera tényleg szép képeket lő, kijelző is gyönyörű (bár a lilásodas amit Elvileg az előző frissítés orvosolt nem tűnt el nálam).

Szépen kezd felzárkózni a WP de nagyon lassú ütemben. Talán 1-2 év múlva egy nagyon megbecsült és nagy felhasználói táborral rendelkező platform lesz de addig is ha nagyon app függő vagy nem a legjobb választás.

Én is gondolkozom, hogy elcserélem egy Nexus 5-re (a 6 marha nagy) amíg nincs rendes támogatása.

2014. nov. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 akoslaszlo ***** válasza:
56%

Ha hiszed ha nem ugyan ezen 2 telefon között hezitálok, hezitáltam! Addig amíg a győri MediaMarktba elnem mentem, z3 compact volt nyerő pozícióban. Mindent tudok kívülröl betéve mindkét készülékről.

M.I.N.D.E.N.T!

Ami fontos; személyesen élőben győződj meg arról, hogy milyenek!


Fáj a szívem a Sony után de hát lcd kijelzővel /hiába nevezi triluminosnak / piacra dobni egy ilyen szuper telót?!

A kezét vágnám le annak aki az elsőbe is beleszerelte!

Lumia 930-at rendeltem!!!

2014. nov. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!