Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eltűnt több mint 300 kép és...

Eltűnt több mint 300 kép és videó a telefonomról. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A telefon LG Optimus L7 II. Egy hete tűnt fel, hogy miután fényképeztem, a régebbi képekhez nem lehetett visszalapozni. Aztán észrevettem, hogy nincsen meg kb 300, februártól idáig készített kép és videó. Hogyan szerezhetném meg őket megint?


Lehet hozzá köze, hogy a telefonom kb egy hónapja gyakran írja ki, hogy Failed to initialize camera és ilyenkor újra kell indítanom a telefont, hogy fotózhassak?



2014. nov. 2. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
34%

Vidd el szerelőhöz, bár nem látok nagy esélyt. Azt hiszem van olyan programjuk, amikkel vissza lehet hívni a képeket/videókat, de nem vagyok benne biztos.


,,Nem sikerült inicializálni"


Nem sikerült beindítani, tehát ez a baj. Elromlott gondolom.

2014. nov. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Talán valami speciáli sprogrammal Szerintem összeomlott a fájlrendszer az SD kártyán, nemtudja kiírni.Találkoztam már ilyen eettel, meg kell formázni az SD kártyát.
2014. nov. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ment a zöld kéz mindkettőtöknek. December végéig garis, szoval beviszem a szervizbe a héten.
2014. nov. 2. 18:09
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

Próbáld ezzel a programmal. Ha a képek az SD kártyán voltak nagy eséllyel vissza lehet hozni.

2014. nov. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!