Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik note 4 a...

Szerintetek melyik note 4 a jobb? A snapdragon 805-ös vagy az exynos 5433-as változatú? Esetleg ugyan olyan mindkettő?

Figyelt kérdés
Az adreno 420-as grafikus gyorsító a jobb vagy a samsung által gyártott mali T760?Láttam tesztet amiben az exynosos változatot hozták ki győztesnek mindenben de lehet az csak a samsung fizetett tesztje.Honnan tudhatnám meg ezt biztosan?

2014. nov. 2. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem minimalis kulonbseg van, nem eszreveheto.
2014. nov. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2014. nov. 2. 20:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Az exynos mindenképpen van nem lefizetettség egyáltalán, minden fajta benchamrkot nem tudtak volna lefizetni.

Amúgy az exynos 64 bit-es és az 5.0 android l támogatja azt és így nagyon kemény lesz a teló, sokkal jobban is megy az exynos, nem nagyon láttam laggot, viszont snapdragonnál igen(youtube-on).


[link]

2014. nov. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
azt a "van"-t nem akartam oda :D
2014. nov. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hiteles választ.Utánanéztem és igazad van.Itt egy videó a két készülék tesztjéről.A videóban a fehér az exynosos a bronz a snapdragonos.Lényegében egy kicsivel mindenben erősebb a nyolcmagos verzió.Az antutu tesztek a 3:40-től láthatóak de van előtte geekbench teszt 3:00-nál amiben szintén jobb az exynos.

https://www.youtube.com/watch?v=ttHKii1Inf8

2014. nov. 5. 05:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, láttam már a videót rég, nagyon hajtok én is a Note 4-re, mindig videókat nézek róla :D
2014. nov. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amúgy rosszul írtam azt, hogy 64 bit-es a proci, végigolvastam a linket amit küldtem, és rájöttem, hogy ez is 32 bit-es csak egy elég erős fajta.

Hallottam egy olyant, hogy a függő telók snapdragon-ok lesznek, a függetlenek pedig exynos-ok és eddig oldalakon ahol árulnak Note 4-et ez igaz számomra:

Pl. emag-on írja, hogy processzor frekvencia 1300 és 1900 szóval lehet tudni, hogy ez exynos.

[link]


Román emag-on is ez a helyzet.(Azért mondom, mert ro-ban lakom :D)


Pl. függő note 4-ek mind snapdragonos-ak voltak amiket láttam oldalakon(orange,telekom stb..)


Nagyon remélem, hogy exynos készüléket hoznak abba a boltba ahol szeretném vásárolni, mert nagyon jó áron van.


Amúgy te is tervezel venni ilyent? :D

Ha igen miről váltasz?

Én note 2-ről és csak hálát adok az égnek, hogy megvártam a 4-et mert 3-at akartam viszont sokkal jobban megéri a 4-re váltás.

2014. nov. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!