Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vírus van a telefonomon és...

Rózsa Noémi kérdése:

Vírus van a telefonomon és nem tudom leszedni, tudnátok segítséget adni hozzá? Többi lent.

Figyelt kérdés
Atab5, androidos telómon van egy vírus (gondolom én) ami állandóan bekapcsolja az adatkapcsolatot, s ilyenkor többnyire lejön egy trójai, amit a CM security meg is lát és rögtön riaszt, törlöm is, de ezt napi szinten többször eljátszani már unalmas. Azt gondolom, hogy a telefonomon van egy vírus (amit a Cm security nem lát, de én gondolom, hogy melyik lehet az) ami kapcsolgatja a netet. Egy koreai jelekkel ellátott zseblámpa app. Azért gondolom, hogy ez az, mert én nem töltöttem le és letiltás, kényszerített leállítás után is feloldja magát. Jól gondolom? Hogyan tudnám kiirtani?

2014. nov. 3. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Van vírusirtó a telefonodon?
2014. nov. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Töröld le, csinálj egy gyári visszaállítást.
2014. nov. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
Csinálj egy gyár visszaállitàst és az ilyen securitys programokat felejtsd el mert pont azok kavarnak be.
2014. nov. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Jófej:D ***** válasza:

Töltsd le az Eset mobile securityt, kapcsold be hogy a kéretlen alkalmazásokat is keresse (így talán mégtöbb az esély hogy megtalálja :))

Ha nem segített akkor gyári beállításokra állítsd vissza (mindent letöröl)

2014. nov. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!