Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Menő ha valakinek Iphone-ja van?

F.S.G. kérdése:

Menő ha valakinek Iphone-ja van?

Figyelt kérdés
Mert sztem kicsit nagyképüek akiknek ilyen telójuk van( tisztelet a kivételnek) nekem LG G2-m van és engem úgymond "lenéznek" mert nekem LG-m van és nem Iphone !!
2014. nov. 3. 15:19
 1/7 anonim válasza:

Nekem egy 10 ezer ft-os alcatelem van, és igaz hogy gagyi, de ha akarok netezek rajta, ha akarom facebookozom, ha akarom játszok, sőt még telefonálni is lehet vele.


Ezen kívül nem sajnálom, ha leesik - de még csak meg sem igazán sérül. Mondhatnám szarok bele kinek milyen telefonja van, persze az iphone egyértelműen az arc kategóriába tartozik :)


Ettől függetlenül vannak olyan ismerőseim, akikről tudom, hogy csak a presztízs miatt vettek iphone-t, viszont van egy-kettő olyan is, aki azért vett olyat, mert sokat netezik telefonon (ritkán munkával kapcsolatban is szokta használni) vagy mert szereti az ilyen kütyüket és meg is tehette, hogy megvegye.


Arról meg ne is beszéljünk, hogy valaki hitelt vesz fel, csak hogy iphone-ja legyen.. na az már mindennek az alja

2014. nov. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
nem is az hogy menők inkább az hogy jobb felhasználói élmény birtokosai, de ezt csak az látja akinek iphone-ja van, nem lenézés ez hanem inkább sajnálat, én úgy vettem észre
2014. nov. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
A jobb felhasználói élmény rendben van, de most azért hadd ne verje már a nyálát az iphóne-jával, mert nekem egy-két másodperccel többet kell várnom, hogy valami betöltődjön.
2014. nov. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
es akik szandekosan vesznek iKlont azoknak is a felhasznaloi elmeny szamit?
2014. nov. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kössz a válaszokat :D
2014. nov. 3. 18:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az emberek nagy része csak simán snobságból veszi azt a szart! Tistelet a kivételnek! Nekem egy sony xperia z1 em van és nme azért vettem, hogy menőzzek vele, hanem azért mert kell az erős hardver (játekokhoz)!

És tényleg van aki csak az alma jel miatt vesz iphont

2014. nov. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha valaki azért vesz iPhone-t, mert menő, az nagyobb eséllyel lenézi azt, akinek nincs, mint az aki nem a mutogatás miatt választja.
2014. nov. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!