Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Xperia Z3 4.4.4-es Android-...

Az Xperia Z3 4.4.4-es Android-ját rá tudom rakni az Xperia M-emre (Android 4.3)? Ha igen, hogyan; ha nem, akkor kárt csinálok a telefonomban, vagy miért nem?

Figyelt kérdés
Azért szereném rárakni, mert a Z3 szoftverében nagyon megtetszett két dolog: az egyik az óra-, vagyis az idő kijelzése a főképernyőn; a másik pedig az, hogy két koppintással felnyitja a képernyőzárat. Ezekért szeretném rátenni a 4.4.4-et. Sajnos az anyagiak nem engedik, hogy vegyek egy új, vagy akár egy használt telefont.

2014. nov. 3. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden telefonhoz külön specifikus android van. Nem menne a tiéden.
2014. nov. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A dupla koppintásos valami szerintem smart wake. Egyébként nem lehet így androidot cserélni. Lehet találsz rá főzött romot, de mondj le róla, szerintem.
2014. nov. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
az mindegy hogy android 4.3 vagy 4.4.4-es mert nem a android verziojátol függ hogy mit tud a telefon hanem atoll hogy mit programoznak bele
2014. nov. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!