Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki tud valamilyen JÓ MINŐSÉGŰ...

Ki tud valamilyen JÓ MINŐSÉGŰ iPhone klón mobilt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Bármilyen márkájút, CSAK LEGYEN OLCSÓ, és ha lehet, legyen benne wifi!!! LÉCCI SEGÍTSETEK!!!
2010. jan. 26. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ferrarinak kinéző és gyors autót keresek olcsón!
2010. jan. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21:31: Azért az iPhone-t ne hasonlítsuk Ferrari-hoz... :D
2010. jan. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Hát barátom nemtudom hány éves vagy de hogy nem tanulhattál sokat a saját hibádból meg másokéból sem az tuti! :)


Olcsó husnak hig a leve tudod te is gondolom. Ezért nem javaslom ilyen általad "klón"-nak nevezett szarok vásárlását. Szoftverileg szar mind. Ami majdnem az az nem az! Ha meg a legolcsóbb kell keress rá a neten!

2010. jan. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
21:31: nem viccből kérdeztem!!! xD Az utolsó válaszolónak: tom hogy a kínai szarok, olcsók, és ha leejted, szétesik, és mindig lefagy, de én a jó minőségűnél a nem kínaira akartam utalni!
2010. jan. 27. 18:15
 5/6 anonim ***** válasza:
amúgy ott az ipod touch. újonnan 40k, használtan kapsz már 20ért is. egy iphone meg 150 ugye, használtan min 80. annyi a különbség, hogy nincs benne gsm+3g, egyébként 100%ban ugyanaz. nekem is az van, mellé egy olcsó mobil ami pótolható, míg egy iphone nem lenne az
2010. jan. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
00:09: köszi!
2010. jan. 31. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!