Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az alig 2 hónapos lumiam...

Az alig 2 hónapos lumiam kijelzőjeből lepattant egy pici darab. Vihetem emiatt szervizbe?

Figyelt kérdés

Illetve ezzel kapcsolatban lenne egy ket kerdesem...

Barmelyik telenoros üzletbe bevihetem e?

Kb mennyi idő lenne a javitás?

Adnak e cserekeszüleket?


2014. nov. 3. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Törésre nincs garancia. Drága mulatság lesz.
2014. nov. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ne már.... A pláne az egészben, hogy nem is ejtettem le sem. Általában tokban van, vagy az ágyamom. Fogalmam sincs mi történt vele. Ma akadt meg az ujjam rajta...
2014. nov. 3. 21:28
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
nokia careba vidd 10-20000 között meg van a javítása!
2014. nov. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor igy marad. Nincs fölös 10-20 rongyom.....
2014. nov. 3. 21:31
 5/6 anonim ***** válasza:
nincs rajta fólia? vagy hogy sikerült?
2014. nov. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs hogy került rá... Ha megyek valahová tokban tartom, ha itthon vagyok vagy az ágyon van, vagy az éjjeli szekrényen.

Nem ejtettem le, nem feküdtem rá, nem dobtam rá semmit sem.. ezért nem is értem hogy mi történhetett vele....:S


Nesze nekem okostelefon.. bezzeg a régi repült párszor és semmi baja nem volt...

Köszönöm a nem túl szívderítő válaszokat! :)

2014. nov. 4. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!