Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonból hogyan...

Androidos telefonból hogyan rejtem el az Alkalmazásokból (Folyamatokból) a programokat? (Tovább lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdés az, hogy hogyan tudnék egy feltelepített játékot elrejteni úgy, hogy ne látszódjon a "folyamatokban" ? Tehát nem az "asztalról" akarom eltüntetni, hanem amikor bemész a beállításokba, alkalmazások és ott, ahonnan lehet törölni is.

Erre van valamiféle program, vagy trükk???

Előre is köszi a választ!



2014. nov. 4. 07:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Erre az a trükk, hogy letörlöd. Máshogy hogyan akarod eltüntetni a rendszerből? Nem lehet.
2014. nov. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak elrejteni akarom, nem letörölni. App drawerből el tudom rejteni, de nem az érdekel engem. Hanem, hogy ne látszódjon ott, ahol le lehet törölni a játékot.
2014. nov. 4. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!