Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vennétek a 3 közül?

Melyiket vennétek a 3 közül?

Figyelt kérdés

[link]


Ezen a három telefonon filózok, nagyon húz a szívem a Nexus felé de sok helyen olvastam, hogy szereti rituálisan kinyírni a hangszórókat és a GPS is meghülyül. Pedig nagyon tetszik az Android 5.0 alap kinézete, szerintem fenomenális lett :D

Édesapámnak G2-je van ami egy kicsit nagy nekem, így még néztem a G2 Mini-t és a G3S-t. Igazából a lézeres fókuszon kívül szinte semmi különbséget nem látok a kettő között hardveresen.

Melyiket vennétek a három közül?



2014. nov. 4. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Az tény , hogy mind a 3 telefon jó!


Azt vedd amelyik neked tetszik!


Én a Nexus 5-öt venném!

2014. nov. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én is a Nexus 5-öt venném.
2014. nov. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nexus 5. :)
2014. nov. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

+1 szavazat a Nexus 5-re! :)

U.i.: Egy elégedett Nexus 5 tulaj,és még annyi, hogy tegnap meg jött rá az 5.0-ás frissítés,ami nagyon szuper lett. :)

2014. nov. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én nem hallottam még ilyen hangszóró halálról. Nexus 5!
2014. dec. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!