Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom át konvertálni...

Hogy tudom át konvertálni telefonról az sd kártyára?

Figyelt kérdés
van egy samsung galaxy s advance-em és a telefonomon rengeteg kép van azt át kéne tenni sd kártyára,de a saját fájlokba sehol nem találom a képeket csak a galériába latom őket ott ugye meg nem tudom át helyezni. tudnátok segíteni ?

2014. nov. 4. 20:45
 1/3 anonim válasza:
Nem lehet, hogy eleve az a SD-én van? Nekem elôször ugyanez volt a bajom és a végén rájöttem, hogy eleve az SD kártyára menti. Nézd meg a Pictures mappában, hát ha ott lesznek a képek...
2014. nov. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem meg néztem dee nem volt ott és még az sd kártyát is leválasztottam utána is láttam a galériába
2014. nov. 4. 21:01
 3/3 Classical válasza:
Az SD kártyán ne a Pictures, hanem a DCIM mappában nézd meg. Illetve a Samsungoknál szokott lenni belső memória is (amit az SD kártyához hasonlóan használ). Itt is a DCIM mappát nézd meg.
2014. nov. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!