Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace vs Sony...

Samsung Galaxy Ace vs Sony Xperia Sola?

Figyelt kérdés
Melyik jobb?? Jelenleg Samsung Galaxy Ace telefonom van,de nem szeretem mert lassú,lefagy pedig alig használom internetezésre, és Sony Xperia Solát szeretnék venni :) (más készüléket ne írjatok csak hogy jobb e?!) !Köszi előre!

2014. nov. 5. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Ugyan olyan fos lassú a Sola is.Nagyon gyenge mind2 .Én elgondolkoznék egy xperia L en mert ebben a kategóriában pénzkidobás.
2014. nov. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Galaxy Ace már nagyon nem egy mai darab, a sola-ban meg hiba van 2mag de ugyanúgy akad fagy és lassú mint az Ace. Sajnos 1évig volt benne részem....
2014. nov. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

https://www.youtube.com/watch?v=W4RWdr7fUe4


melyik a jobb? fej vagy gyomor?

2014. nov. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az Ace rendkívűl elavult, a Sola sokkal jobb, de akkorát fejlődtek az okostelefonok, hogy már nem szabad 2 éves mobilt venni
2014. nov. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Solát ne ,hogy vegyél manapság katasztrófa.Akad lassú, random befagy solán van ezt úgy írom pedig csomó retek levan alapból tiltva ne egye a ramot ha már viber+opera és mellényitsz tán egy youtubot is már k.o a dolog..
2014. nov. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Újak közül bármilyen Sony. Pl. SP. A Sony alapjaiban más mint a Samsung. szóval megértem hogy vacilálsz.Ne érts félre a Samsungal sincs bajom, csak én személy szerint tapasztalatból ajánlom a sony-t.
2014. nov. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!