Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia M. Szerintetek jó...

Sony Xperia M. Szerintetek jó telefon? Mik az előnyei és mi a hátrányai?

Figyelt kérdés
Valószínűleg most kapok egy új telefont. Sony Xperia M-et. Eddig egy nagyon ,,rossz" telóm volt (Samsung Star 2 xD). És szemezek ezzel a Sonyval. Szerintetek megér annyit? Milyen gyorsan megy tönkre? Vagy azért strapa bíró? Akinek ez a teló van írja már le az előnyeit! Pls. Meg a hátrányait...
2014. nov. 6. 17:06
 1/6 Wadmalac ***** válasza:

Előny: ha mázlid van, független lesz és nyitható bootloader.

Mert pl. a T-kom valamiért így adta ki.

Hátrány: viszonylag kicsi RAM, nem lesz már rá 5.0 frissítés.

2014. nov. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Clairvoyant ***** válasza:

A T-kom újabban valóban nem foglalkozik azzal, hogy zárt legyen a telefon, szép lassan átveszik a nemzetközi gyakorlatot... szervízes szempontból az alábbiakkal szoktunk találkozni:


- könnyen koszolódó hangutak (persze ez odafigyelés kérdése is a user részéről)

- syscon lábak könnyen felszakadnak (szintén meg lehet előzni)

- a BA900-as akkuk nem a legstrapabíróbbak.

- minden külső ok nélkül hajlamos elszállni a display (ez meg amúgy általános Sonys probléma)


Könnyű, vékony műanyag telefon, nem szereti ha leejtik vagy nekiütik valaminek, cserébe egész megbízható (szoftveresen nem nagyon van hibája), a touch pontos, ritkán lassul be használhatatlanra. Mindennapos feladatok ellátására ideális (persze arra bármelyik telefon az...) csodát nem szabad tőle várni, és akkor gond nem lehet.

2014. nov. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Wadmalac ***** válasza:
Clairvoyant: jó tudni, hogy szakember is esik be ide néha. Lehet hozzád egy Z-s szerviz kérdésem? Elküldeném privátban.
2014. nov. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat! Mennyi lehet a telefon elet tartalma? Persze, irhatsz priviben!
2014. nov. 7. 15:35
 5/6 Clairvoyant ***** válasza:
Műszaki cikkeknél mindig változó az időtartam, főleg ezeknél a fránya mobiloknál :) Láttam már 5-6 éves telefont is amit a gazdája beküldött hogy mintha picit recsegne (rutin javítás), és láttam 2 hónaposat, aminek elszállt a panelje egy az egyben (szomorú, de ez az egyik új típusnál mindennapos...) úgyhogy nem tudnék konkrétat mondani. A biztos az, hogy amíg él a gari, addig akárhányszor szervizeltetheted nálunk, remélem, nem lesz rá szükség :)
2014. nov. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is remélem! ;)
2014. nov. 12. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!