Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet eltüntetni a...

Hogy lehet eltüntetni a telefonról a 3g jelzést?

Figyelt kérdés

Csak érzékeli h tud ilyet, vagy igazából mit jelent az a logó? És el lehet valahogy tüntetni? Valamint 2 simet tud kezelni a teló de nekem csak egy van benne, ezért kiírja, hogy a másikban nem észlel simet, ezét kint van fent a sávon egy felkiáltó jel. Ezeket tudom én módosítani, egy két dolgot ki tudtam kapcsolni h ne jelezze ami nem kell, de ezeket nem találtam meg.

Egy lenovo a536 típusú telefonom van.


2014. nov. 6. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
3g-s sávon van a telenon, mert ugye lehetne 2g (gsm) sávon is. Ezek alapvető tájékoztató jelzések. Mintha azt kérdeznéd: ha elindulok a kocsival, akkor miért mutat a km óra, hogy lehet eltüntetni...
2014. nov. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Beállítások-> Összes beállítás-> Továbbiak...->Mobilhálózatok->Preferált hálózattípus->megérinted a szolgáltatót->és kiválasztod a Csak 2G
2014. nov. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de ha kiválasztom a 2g-t akkor a 3gt nem tudja majd kezelni, viszont nemtudom hogy így kezeli e egyáltalán
2014. nov. 6. 20:42
 4/5 A kérdező kommentje:
Valamint egy felkijáltójel eg négyzetben, egy 2-es felsőindex-el az akkuszázalék mellett. na az mi lehet? Az is a 2 simre utalhat?
2014. nov. 6. 20:44
 5/5 A kérdező kommentje:
te jó isten... esküszöm véletlenül írtam a felkiJáltójelet :D siettem, bocs
2014. nov. 6. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!